Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan döntsek? A szívemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek? A szívemre hallgassak avagy az eszemre?

Figyelt kérdés
Pár hete összejöttem egy olyan fiúval,akibe nagyon szerelmes vagyok már elég régóta. Nagyon sokat szenvedtünk egymásért(egyéb kapcsolataink is voltak), de végül egymásra találtunk. A probléma a fiú családjával kezdődik, mégpedig,hogy nagyon kicsi házban élnek, elég rossz körülmények között, nem túl gazdagok. A barátom apukája és anyukája is egyaránt 'nem túl népszerűek' abban a közösségben,ahol mi élünk.(egy kicsi faluról van szó, ahol mindenki tud szinte mindent, jobban,mint a másik..)A helyzet az,hogy a barátom szeretné,hogy bemutassam itthon. Itt már sejtik,hogy van köztünk valami, azt mondják,hogy nekik mindegy,hogy kivel vagyok, egyébként ez lenne az első komolyabb kapcsolatom.. De mégis valahogy szégyelleném ezt az egészet.. Hisz, mi teljesen más családi háttérrel rendelkezünk, és szegényeknek sem vagyunk mondhatóak. Foglalkoznom kellene azzal,hogy majd erről mások mit mondanak? Vagy egyáltalán hogyan mutassam be itthon? :/ Ilyet még nem csináltam, és totál ráparázam...Nem akarom őt elveszíteni...De ha tovább halogatom ezt az egészet,az lesz.
2014. júl. 24. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, maradj vele. Kit érdekel, hogy nem népszerűek a szülei, hogy nem gazdagok és hogy mások mit mondanak?
2014. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez komoly? Régóta nagyon szerelmes vagy belé, összejöttök, és most szégyelled, mert szegény a családja, meg mert pletyóznak a szüleiről? Ha szégyenkezel a párod miatt, akkor az nagyon messze van az igazi szerelemtől. Nem bántani akarlak, de a párod kéne, hogy legyen a lényeg, nem a családja, főleg nem ilyen hülyeség, hogy csórók a szülei.
2014. júl. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz valakit, akkor nem szégyelled. Mutasd be, állj ki mellette, ha jó ember, idővel úgyis megkedvelik. De ha látják rajtad, hogy bizonytalan vagy, ellene fognak fordulni, és igazuk lesz, ha az anyagi helyzetük miatt szégyelled a barátod.
2014. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom, és igazatok van.

Nem fog érdekelni.

Tippek,hogy mutassam be?

2014. júl. 24. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor ezzel ne foglalkozz. Légy boldog vele, csak ez számít!:)
2014. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen fogd kézen, és sétálj be vele a házatokba, mikor otthon vannak a szüleid, majd közöld, hogy "Anya, Apa, ő Pisti, a barátom". Persze lehetne ebből családi ebédet stb. kerekíteni, de szerintem valójában az csak feszélyezi mindkét felet, a szülőket is, meg a srácot is.
2014. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztató szavakat,mindenkinek ment a pacsi :)
2014. júl. 24. 23:26
 8/8 anonim válasza:
Vállald a kapcsolatot. Engem apám kitagadott, mikor megtudta, hogy kivel vagyok együtt. Fél évig nem tehettem be a lábam anyuékhoz. Aztán szépen fokozatosan megbékélt. 15. éve vagyunk együtt, és szent a családi béke. Merj kockáztatni ha tényleg szereted!
2014. júl. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!