Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy döntsek? Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a helyzet, hogy van egy srác, aki most már a barátom. A helyzet az, hogy szüleimmel rengeteget veszekedtem miatta, ugyanis ma anyának személyesen bemutattam Őt, és őszintén nagyon meglepődött, nem tetszik neki, hogy egy ilyen fiúval vagyok együtt.. mert Ő egyébként félig cigány, emiatt voltak a veszekedések. Nagyon sok olyat mondott rá, amin megsértődtem, nagyon rosszul esett. A srác viszont azt hajtogatja, hogy nem akar elveszíteni, bármit megtesz, hogy anyáék megkedveljék Őt. Egyébként teljesen normális a fiú, semmi gond nincs vele, anyáék is belátták! Mert az elején azt is feltételezték ugye, hogy Ő olyan, mint a többi cigány.. De tényleg nem! Ezzel nincs is baj. Viszont őket a bőre színe aggasztja, ugye hogy cigány. Nem tudom, hogy tudom-e ezt csinálni így. És igazából én is szeretem, és teljesen normális, mindig keres, látom rajta, hogy tesz értem. A másik, hogy anyáék azt hajtogatják még folyton, hogy leszégyenítem őket, hogy a lányuk, akit eddig felneveltek, ilyennel vagyok, és nem ilyen fiú illik hozzám. És mit mondanak rá mások.. majd az utcára se mer majd kimenni. Mit tegyek? Hasznos véleményeket kérek, köszönöm!! :/

2014. aug. 26. 22:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Tarts ki a srác mellett. Ha a szüleid nem támogatnak akkor nem érdemlik meg, hogy a lányuk lehess. Egy igazi szülő a gyereke boldogságát nézi, nem pedig a társadalomét.
2014. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem olyan fiú való hozzád aki szeret.Ha ő ilyen akkor örüljön hogy van egy fiú aki megbecsüli a lányát és szereti,a lánya is boldog vele.
2014. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
mármint ha a fiú olyan akkor anyukád örüljön.hülyén fogalmaztam.
2014. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha szeretitek egymást, akkor ne hagyd, hogy a szüleid befolyásoljanak! És ha szakítasz vele és a következő pasid se lesz jó nekik, akkor azzal is szakítanod kellene? Ne ne már! Vége a középkornak, beszéld meg velük, hogy őt választottad.
2014. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Figyelj kérdező, fontos, hogy milyen a családja! Illetve az egész rokonsága. Ha nincs köztük putrisabb fajta,akkor nem lehet gond!
2014. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
A szüleid miatt ne szakíts vele! Lehet, hogy azt fogod érezni, hogy ő volt a nagy ő és nem találsz még egy ilyet. Ha úgy érzed nem működik, csak akkor lapát. Magadnak választasz párt, nem nekik. ;)
2014. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek..az én részemről nézve az a helyzet, hogy tényleg kezdem megszeretni ezt a fiút, és nem akarom bántani. És szerintetek azt simán el tudnám hagyni, hogy megszólnak miatta? Vagy hogy anyáék nem fogják elfogadni? Mert azt mondták, hogy ők nem hiszik, hogy valaha is el tudnák fogadni.. De a srác teljesen ki van, mondta, hogy emiatt többször is dobták, mert a legtöbb lány szülei nem fogadták el azért, mert van benne cigány. De mondta, hogy nem szeretne elveszíteni, és akármit megtesz, beszélne szüleimmel is. Azt is említette, hogy még sírt is emiatt, hogy ő ilyen, ilyenek vele sokan, a hova tartozása miatt, azért mert lehet, hogy emiatt én is ott hagyom. :/
2014. aug. 27. 00:34
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

Mikor anyukám bemutatta otthon apumat, a szülei teljesen kiakadtak, és ellenezték, hogy apummal járjon. De anyukám nem engedte, hogy befolyásolják. És milyen jól tette!!! Mert azóta is együtt vannak. Igaz, hogy a nagyszüleimnek hosszú-hosszú évekbe telt, mire teljesen el tudták fogadni aput. De apu mindig bizonyított a tetteivel.

Ha ez a fiú tényleg rendes, akkor ő is be tudja majd bizonyítani ezt a szüleidnek, pusztán azzal, ahogy viselkedik :)

És ha te kiállsz mellette, az hatalmas erőt fog neki ehhez adni ;)

2014. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 PearlDiver ***** válasza:
44%

Próbáld elmagyarázni a szüleidnek, hogy 2014-ben már NEM DIVAT rasszistának lenni! Tarts ki a srác mellett, mert ha ezt most nem teszed meg, később még jobban rád fognak szállni a szüleid, és te is nehezebben hozol majd meg súlyos döntéseket! Ha majd látják, hogy boldog vagy, megnyugszanak.

24F

2014. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%

Őszintén szólva én sem szeretném, ha majd a későbbiekben a gyerekem egy cigánnyal jönne össze. Rasszizmus vagy sem, aki ismeri a cigányokat, az tudja, hogy nem érdemes velük kezdeni, mert abból semmi jó nem származik. Pontosan ezért szólják meg az olyanokat, akik magyar létükre lealacsonyodnak a szintjükre. Nagyon sokan esnek abba a hibába fiatalon, hogy naivan belemennek egy ilyen kapcsolatba, azt hiszik, ő más. Aztán évek múlva derülnek ki a dolgok, mikor az ember megismerkedik a rokonsággal, meg ugye idővel a jellemvonások is változnak, és mire észbe kap az ember, ugyanolyan putris cigány lesz a "társa", mint a többi. Talán nem egészen olyan retkes, büdös, alávaló, mint a nagy többség, de elég baj az, ha ennek még csak a közelébe kerül valaki. Azért egy átlag magyar ettől sokkal színvonalasabb példát tud majd mutatni a gyerekeinek, mindenféle erőlködés nélkül.

Én a helyedben - bár elég nehezen tudom magam egy ilyen szituációba beleképzelni - mihamarabb belátnám a dolog lehetetlenségét, és szakítanék a sráccal. Mondjuk én eleve össze se jönnék ilyen sráccal, sajnos láttam már elég ellenpéldát, hogy hogyan mennek tönkre és züllenek le magyar lányok és fiúk egyaránt, akik ilyen közegbe kerülnek (pedig még elég fiatal vagyok). A döntés végső soron úgyis a te kezedben van, és mi innen nem tudunk meggyőzni egyik irányba se. Viszont én annyit tanácsolnék, hogy nézz szét az ismerősök körében, a környezetedben, hogy ahol ilyenre volt példa, az hogy végződött. Talán ti lesztek az az 1%, akiknek bejön, és normális, boldog életetek lesz együtt. De elhamarkodottan ne ugorj bele semmibe, nem kell egyből mindent elhinni a srácnak! A fiatal srácok egyébként is hajlamosak elhalmozni sok szép szóval, hogy megfektessenek, a cigányokra meg ez hatványozottan is igaz, még a csillagokat is lehazudják az égről, ha kell. Azt meg gondolom, mondani se kell, hogy az értéktárgyaidra hatványozottan figyelj... Szóval azért légy óvatos.

20/L

2014. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!