Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez már túlzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már túlzott feltekenykedes nalam?

Figyelt kérdés

A barátnőm ma azzal fogadott rögtön mikor átmentem nala hogy: Tegnap elkísérte egy barátnőjét a randira mert az félt találkozni elsőnek egyedul a fiúval. Erdekes mód a fiú is vitte magával egy haverját, kocsiba ültek es bementek a varosba beülni valahova, kicsit iszogatni. Na most én ezen nagyon felhúztam magam. Mégis milyen dolog ez? Es próbálta ugy beállítani ezt a dolgot hogy...ő megvédeni ment a barátnőjét..:s ugyan majd biztos...a

Teljesen osszekavart.

Meg allitolag a barátnője mondta hogy ne mondja el nekem mert felre fogom erteni, de ő mégis elmondta mert allitasa szerint bűntudata volt.

De szerintem nem olyan ártatlan ő mint mondja.

Ti ezt hogy viselnétek? Kerlek normalis válaszokat.


2014. okt. 7. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:

nyilván nem tetszene , mert fix h a srác másik haverja , rástartol a csajodra, de ha megbizhato akkor csak nem történt semmi max 1 kis flört semmi több, csok orál blabla.. :D , de am nekem se tetszene egyáltalán , de hát ha megbizol benne , hagyd találkozni emberekkel , ahogy te is találkozol velük

de még ugyahogy természetes féltékenykedés, tudja a franc h mitörténhetett , derisd ki

2014. okt. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet megcsalt
2014. okt. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bűntudata volt, akkor bűnnek fogta fel. Akkor van egy kis megbeszélnivaló para köztetek!... Ha csak félt, hogy esetleg más csatornákon megtudod, és akkor nyilván félreérted, ezért a félreértések elkerülése végett inkább gyorsan elmondta neked, akkor nincs para. Hisz nem akarta, hogy bármi olyat is feltételezz, hisz nincs mit rejtegetnie.
2014. okt. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors válaszokat.

Nemhiszem h megcsalt, azt azert nem. En arra gondolok, kedve volt neki is menni, fiatal 20 éves, valamilyen szinten társaságban lenni vagy nem Tom.

De az h tok idegen autojaba beül, ugy hogy én sem tudok rola sem a szulei...nagyon felhúzott. Meg picit olyan simlis az egesz...erdekes mod a srac is vitte a haverját. Hm hm...hát nem tudom srácok, de rossz érzés nah.

2014. okt. 7. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!