Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is így működik, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is így működik, aki távkapcsolatba van?

Figyelt kérdés

Ha együtt vagyunk kb. királynőként, kezel, mindent megtesz értem, és nem győzi mondani hogy szeret. Hétköznap meg mintha nem is léteznék. Ha én nem írnék rá akkor szerintem ő sem. Ez mitől lehet? :S Ilyen lenne egy normális távkapcsolat? Én nem akarok egész nap a nyakán lógni, de azért jól esne ha néha rám írna, főleg hogy tudom h ráér. : /

19/L


2014. okt. 7. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem ilyen.
2014. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
En tavkapcsolatban elek es minden nap keres es folyamatosan beszelunk.Szoval szerintem ha legkozelebb talalkoztok akkor kerdezz ra az okara. :)
2014. okt. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni , de ez így szerintem nincs rendben ! :( Én is távkapcsolatban élek , de nálunk mindennap a barátom este felhív s ha napközben van időnk , akkor mindenképpen írunk a másiknak ! Egyet értek az elöttem szólóval , beszéljétek meg !!
2014. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En is tavkapcsolatban elek es minden nap 100-szor ra irok a szerelmemre... :/


19F

2014. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia én hasonló helyzetben vagyok veled kérdező, én is gondolkoztam már ezen, de én arra is gondoltam már, hogy nem tudja úgy kifejezni magát neten, mert neten szoktunk beszélgetni vagy csak túl fáradt már meló után este, meg amúgy se az a beszédes típus. Ez igazából akkor derülne ki, ha minden nap tudnánk találkozni, de már, ha minden jól megy, jövőre végzek a sulival és szeretnék közelebbi helyre elmenni dolgozni és sűrűbben találkozni vele, nemcsak hétvégén.


Lehet tényleg nála is ez áll a dolgok hátterébe, hogy túl sokat dolgozik vagy sok otthon a problémája vagy nem az a beszédes típus vagy csak simán élőben jobban tudja kifejezni magát.

2014. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!