Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogy állnátok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy állnátok hozzá az alábbi szituációhoz?

Figyelt kérdés
Ha utólag kiderülne a párotokról, hogy lefeküdt az egyik osztálytársnőtökkel. Persze mindez azelőtt történt, mielőtt még ismertétek volna egymást.
2014. okt. 8. 15:17
 1/3 anonim válasza:
Nagyon megijednék először persze, de ha az érzés már nem kölcsönös kettőjük között és be is bizonyosodott akkor nincsen gond. Nyugi! :) 15/l
2014. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos... Az egyik volt barátom egy osztálytársnőmmel/barátnőmmel járt, és ő vette el a szüzességét, a lány szívesen beszámolt nekünk miket csináltak. A pasi különben egy barátnőm/osztálytársam bátyja, de ennek ellenére kb fél évvel a szakításuk utánig nem is ismertem a srácot. A lány egyszer hozzám fordult nagy bánatában, hogy nem érzi azt, amit kellene, de mivel ő volt az első, kötelességének érezte vele maradni. Én mondtam, hogy ne legyen hülye, ha így érez, szakítson.


Mindezek után fél évvel a pasival megismerkedtünk, kicsit többet jártunk el közös társasággal, satöbbi. Akkor még a barátnőm, a pasi huga volt a lényeg, de mégis. Összejöttünk, első igazán nagy szerelem volt részemről :)


A korábbi barátnője, az osztálytársam viszont akárhányszor megláttam, mindig a féltékenység kerülgetett. Főleg, miután a pasi szakított velem. De nem volt mit kezelni igazából, ők már rég szakítottak, mire én megismertem őt.


Azóta persze már eltelt pár év, így innen visszanézve ez elég kompromittáló helyzet is lehetett volna, de nem volt az. Jóban voltunk a lánnyal, és semmi okunk nem volt másképp lenni. A pasinak néha megemlítettem, hogy féltékeny vagyok, de mindig megnyugtatott, így... Nem volt gond :)


Ha nálad ugyanez a helyzet... A pasi most veled van, a lány meg nem érdekli, hiszen ha így lenne, vele lenne. Nem? :)

2014. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú, és a barátnőm féltékeny emiatt. De az osztálytársa sosem érdekelt, csak szex volt.
2014. okt. 8. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!