Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszenek a műkörmös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszenek a műkörmös lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Egyszerűen imádom, ha egy nőnek szép hosszú műkörmei vannak. Sokkal jobban tetszik, mint a természetes. A körmök mellett tetszenek az egyéb úgymond "mű" dolgok is, szempilla, haj, smink stb. Szeretem ha egy nő sokat foglalkozik magával illetve az öltözködéssel. Ha van párom természetesen én szoktam ezeket a dolgokat fizetni neki. Nem azért, mert ezzel akarnék valakit lekenyerezni, egyszerűen nekem okoz örömet ha a barátnőmet ilyen kiegészítőkkel, szebbnél szebb ruhákban, fehérneműkben láthatom. Ti mit gondoltok erről? Vannak itt hölgyek, akiknek szintén fontosak ezek a dolgok? Életkort írjatok ha kérhetem :)

2014. okt. 8. 21:23
1 2
 11/17 Hercegnő_: ) ***** válasza:

A szebbnél szebb ruhák,cipők,ékszerek oké.

De minek legyen mű a körmöm,mikor a valódi is megnő vagy 1cm-esre,miért legyen festett póthajam,mikor igy is gyönyörű és selymes?!


Ez a fétised szerintem,de az ilyen lányok nem nagyon csinálják meg a házimunkát,nem takaritanak utánad nap mint nap és nem várnak finom ebéddel,mire hazaérkezel. :)

2014. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hercegnő ezt nem tudom megmagyarázni,egyszerűen izgató!
2014. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A műköröm nem tetszik, de nem zavar ha van.
2014. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon bejönnek a dekoratív nők. Semmi bajom nincs vele, ha esetleg mű, csak ízléses legyen.

Persze vannak természetes szépségek is, akiknek egyáltalán nem áll jól a mű, viszont nagyon sok nő vonzóbb lesz tőle.

2014. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem is bejönnek. Sőt még az egyesek által utált hosszú hegyes körmök is. Persze fontos h szép legyen ne igénytelen.

Mondjuk nekem amúgyis bejönnek az extrémebben kinéző lányok, különleges színű haj, piercing/tetkó, bőr cuccok, műszempilla, erős smink (pl. gothok, rockerek) vagány vagy éppen nagyon nőies megjelenés. Szeretem ha valaki nem olyan szürke és hétköznapi, és ha a különlegesebb öltözéket vagányan, természetesen viseli, és közbe még ízlése is van, az összhatás nem olcsó ribis, hanem nőies marad.

2014. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Legszebb öröm

a műköröm!

2014. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Most komolyan egyesek "műnek" titulálnak egy nőt csak azért, mert van műkörme és sminkel? Szerintem ennyi miatt egyáltalán nem lehet azt mondani egy lányra, hogy "mű". Akkor mű valaki, ha műmelle van, botoxoltatja a száját, stb. Na az mű!
2014. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!