Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még értelme küzdenem érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme küzdenem érte?

Figyelt kérdés

Egy jóbarátomba vagyok szerelmes két éve. Haveroknak indultunk, három hónapig együtt voltunk, akkor megcsalt, majd fél évre eltűnt az életemből. Fél év után félve, de bocsánatot kért és elmondta, hogy félt velem beszélni, mert azt hitte haragszom emellett úgy gondolta, jobb így mindkettőnknek, mert nem szenvedünk. Utána több alkalommal megcsókolt, többször mondta, hogy szeret, sokat beszélgettünk és időközben igazi jó barátok lettünk, de megmaradt a se veled se nélküled érzés.

Tavaly decemberben egy alkalommal, miután eljöttem tőle egy jó beszélgetés után, írt nekem, hogy neki ez az egész nem mindegy és olyanok vagyunk, mint egy idilli pár. Ezután eltűnt két hétre. Nem értem.

Két hete lefeküdtem vele. Úgy érzem azok után, amin keresztül mentünk, nem lehetett csak egy sima dugás. Utána eltűnt egy hétre. Tegnap előkerült a már megszokott kérdéssel: most örihari van?

Soha nem éreztem még ilyet senki iránt és őszintén érzem, hogy nem is fogok a jövőben sem. Fogalmam sincs, van-e értelme még küzdenem. Hiába beszéltünk nem egy alkalommal kettőnkről, egyszerűen nem jutunk előrébb.

Mit gondoltok?

(Én 22/L ő 24/F.)

(Kérlek rendesen válaszoljatok.)


2010. jan. 31. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért nem juttok 1ről a 2re mert egyikőtök sem teszi meg a döntő lépést. Mindkettőtöknek el kell dönteni hogy most lezárja ezt az egészet és mindenki keres magának megfelelő társat vagy elhatározzátok hogy együtt lesztek. De ehhez valakinek meg kell tenni a lépést és pontot tenni az ügy végére, mert ez így nem mehet tovább. Gondolom egy idő után a tehetetlenség érzése nagyon zavarhat, de valamit szeretne az ember azért tenni is kell függetlenül attól hogy a kérdező fiú vagy lány. A problémák maguktól nem fognak megoldódni. Légy határozott és megfontolt amikor meghozod a döntést. Mert ez olyan amit nem halogathatsz sokáig, különben elveszíted örökre ha valóban szereted.
2010. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Így igaz, a tehetetlenség szinte megfojt.

Az a baj, hogy nem merek lépni, mert ha visszautasít, a barátságunknak is vége. Lehet, hogy gyerekes dolog ez, de megőrülnék, ha nem tudnám biztosan, hogy jól van-e.

Ha nem lenne, úgy érezném, hogy a másik felem meghalt. Tudom, hogy nem kéne ilyen szorosan függeni egy másik embertől, de ez a függés kölcsönös, mert minden alkalommal, amikor összeveszünk vagy távolabb kerülünk, ő az, aki lép felém.

Nem tudom, hogy kéne belekezdeni egy ilyen beszélgetésbe...

2010. jan. 31. 10:26
 3/9 anonim ***** válasza:
csak kimondod a varászszót: szeretlek
2010. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igazatok van. ezt fogom tenni. köszönöm.
2010. febr. 1. 05:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek.Ha nem lépsz határozottan, nem fog megoldódni a helyzet. És a SZERETLEK ilyen esetben a legjobb varázslat.


Sok sikert, én szorítok!


L20

2010. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Elsőre aztmondanám, hogy ha nagyon akarná ezt a kapcsolatot akkor tenne érte..nem csak néha,..mindig!.. Először is döntsd el azt, hogy te hogy látod ennek a kapcsolatnak a jövőjét és ahogy fent írtad "Soha nem éreztem még ilyet senki iránt és őszintén érzem, hogy nem is fogok a jövőben sem." szóval már csak az van hátra, hogy merj lépni! Ne aggodj azon, hogy megszakad a barátság. Gondolj arra, hogy milyen rossz lesz ha nem mondod meg neki konkrétan, hogy hogy álsz hozzá és a jövőbenmeg majd bánkódsz, hogy nem tetted meg. Ha ez egy olyan barátság amit nemakarsz elveszíteni, akkor ennek a barátságnak olyannak kell lennie, hogy meghallgat és megérti mit érzel.
2010. febr. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
isten hozott dreamlandben.tök jó hely!csak ha belegondolok,h én mit csinálok az eltűnésem ideje alatt,akkor azt kell írjam neked h hülyére vesznek.férfi vagyok én is,és csináltam már ilyet.tudom mi a dörgés.és amikor szerelmes voltam vkibe,azzal nem 2 hetente találkoztam.sztem ez egyértelmű dolog.tudod azon csodálkozom,h mennyire hülyére tudják venni az embereket.
2010. febr. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az elöző vok.elolvastam még 1 x,nehogy hülyeéget írjak neked.de ez egyértelmű.biztos dugás vagy neki,közbe belekostól másba is.de ne legyen igazam!!!!!
2010. febr. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

még ha igazad is van, azt nem tudom, honnan szedted, hogy két hetente találkozunk. ilyenről nem volt szó. ha nem is minden nap találkozunk, de minden nap beszélünk.


tudom, hogy benne van a pakliban, hogy igazad van, de én nem így érzem.

mégegyszer kösz.

2010. febr. 2. 03:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!