Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdtem el dolgozni az új munkahelyemen, és mindig a barátomnak szoktam elmesélni, hogy mi volt, stb. Mivel új vagyok ott, ezért nem szoktam a kollégáimmal kibeszélni azt a kollégát aki épp nincs ott, mivel még alig ismerem őket, nem akarok leírni senkit. Épp ezért ezeket a barátommal szoktam megbeszélni, elmesélni, csak ő tudja egyedül ezeket a dolgokat. Ma meg beszéltünk telefonon, és leszólt, hogy én a munkán kívül másról sem tudok beszélni, meg hogy őt nem érdekli, nem kíváncsi rá. Holott ez nem is igaz, mert van amikor nem történik semmi és nincs mit mesélném. Meg felidegesíti saját magát olyan dolgon, hogy pl az egyik kollégám csak lustálkodik, de azért okoskodik, erre azt mondja a barátom tiszta idegesen, hogy miért nem szólok a főnöknek... De én erre nem megoldást akarok (ő baja ha nem dolgozik), csak el akartam mondani...
2014. okt. 9. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem marhára unja, hogy folyton a munkahelyi történetekkel traktálod. Nekem legalábbis az jött le.
2014. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne meselj el mindent a baratodnak, vard meg hadd kerdezzen.. kulonben eleg hosszu es mely kapcsolatnak kellene lenni koztetek, hogy az mindent elmondj..en nem mernek, mivel ha megromlik a kapcsolatunk visszavaghat. Beszeltesd Te, kerdezgesd azt meseljon o, hogy mi van vele.
2014. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóval a párodnak nincs munkája vagy ha van is,te többet keresel nála,esetleg jobb a melód.Ebben biztos vagyok :D
2014. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!