Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túlságosan nőies típus öltözködés szempontjából. Szeretem a bő pólókat/pulcsikat, az ing+zenekaros póló kombókat, a bakancsokat, a szegecses dolgokat, a bőrdzsekiket, a hátizsákokat és a többi.. egyébként igényes és ápolt vagyok, de úgy vettem észre hogy a fiúk azokat a lányokat/nőket nézik meg, akik magassarkúba tipegve kirakják a mellüket vagy azokat, akik csinos kis fodros felsőbe vonulgatnak blézerrel magukon. Legyek én is ilyen, vagy talán valaki egyszer végre már elfog fogadni? Volt már barátom, de mindig ilyen macákért hagytak el, pedig a viselkedésem nem fiús.. 17/L
2014. okt. 9. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezek alapján joggal gyanakszom arra, hogy rocker vagy? :) Egyébként ne változz senki kedvéért, csak megfelelő társaságot kell találnod.

17/L

2014. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem...mehetsz a levesbe:/
2014. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Punkrocker vagyok. :)
2014. okt. 9. 18:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány.Én alapból nem járnák azokkal a magassarkúban tipegőkkel.Lesz barátod,csak ne erőltesd,és ne erőlködj rajta,inkább élj.
2014. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez mind csak kifogás. azért nincs barátod, mert biztos nem teszel érte hogy legyen!
2014. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Én is ezt kérdezem magamtól, bár lehet csak én vagyok túl válogatós.Mit kezdjek vele, ha nem passzolunk össze pl. az ágyban?Egyszer jönne egy srác,akinek szép nagy van...


19L

2014. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megfelelő társaság alatt ez esetben jól gondoltam, a rockerekre céloztam :) Többnyire értelmesebbek, emiatt szívesebben ismerkednek szintén rockerekkel.
2014. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A magassarkú számomra egyáltalán nem vonzó. Csak tönkreteszi a nők lábát.
2014. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én kifejezetten kedveltem az ilyen lányokat.Nincs ezzel gond.HA a belsőre is vagy valaki,akkor találsz párt,ha meg nem akkor tök mind1, hogy öltözöl.


bár a punkokat pont nem,de nem rólad írtam,általánosságban csak.

2014. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Barátkozni lenne kedved? :)
2014. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!