Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez megbocsátható bűn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megbocsátható bűn?

Figyelt kérdés

14 hónapja vagyok együtt a párommal, össze is költöztünk, a kapcsolatunk gyakorlatilag nagyon jó, de egy dolog van amiben ennyi idő alatt sem sikerült kompromisszumot kötni: én jóban szeretnék lenni az exemmel, ő viszont hallani sem akar erről. Ezalatt nem azt értem hogy bármiféle gyengéd érzelmek fűznének az exemhez, tehát sem vonzalom, sem szerelem nincs köztünk. Egyszerűen csak kedveljük egymást, barátként. Akárhogy magyaráztam ezeket a páromnak, sehogysem értette meg. Mondhatni... eltiltott tőle. Én erre megmakacsoltam magam, és elhatároztam, hogy csak azértis találkozni fogok vele, de mivel napközben nem értem rá, így estére beszéltük meg, hogy ott alszom nála. Eközben a barátomnak azt hazudtam, hogy egy barátnőmnél alszok. Azt leszögezném, hogy az este folyamán nem történt semmi, egy apró puszi vagy ölelkezés sem, tehát semmi. Másnap reggel viszont annyira rám tört a lekiismeretfurdalás, mert hazudtam a páromnak.. de tudom, ezen előbb kellett volna gondolkodnom. Viszont ha mindezt elmondanám neki biztos nem bocsátaná meg, de még így sem érzem azt, hogy amit tettem az "megcsalás" volt.

Szóval titeket kérdezlek, mennyire hatalmas bűnt követtem el? Jogos a bűntudatom?


2014. okt. 9. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem csaltad meg csak hazudtál neki.Azis nagy bűn.Nem ,nem csak lányoknál az.És miért akarsz annyira jóban lenni az exeddel?
2014. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Olyan nincs, h a parom megtilt nekem vmit.

2. Kamuzol es az exednel alszol? Minek? Nooormalis?

2014. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
megértem a barátod. habár én lány vagyok, ha ugyan ezt megtenné velem a párom, hát.......
2014. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az exednél alszol, de nem fűz hozzá semmi? Én nem alszom a barátaimnál, az exemmel pedig nem akarok barátkozni, mert vannak más barátaim is. Két szék közül a padlóra, grat. hozzá.
2014. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mehetnél is vissza az exedhez, ha én lennék a párod…
2014. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!