Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez hiszti lett volna? (hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hiszti lett volna? (hosszú)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem munkám során (diákmunka) 2 új lánnyal, nagyon jóban lettünk. Elkezdtünk beszélgetni a párkapcsolatunkról, hogy ki mit szeret a másikban, miket csinálnak, hogy ki stb... és konkrétan nekem meg kellett erőltetnem magam, hogy mondjak valamit. Mostanában nem fogjuk meg egymás kezét, alig szeretkezünk, mintha haverok lennénk. A 2 új lány azt hitte, hogy barátok vagyunk, abból jöttek rá, hogy egy pár vagyunk, hogy adtunk puszit egyszer-kétszer egymásnak a barátommal. A másik 2 "munkatárs" testvérnek hitt minket... Én mindig is sürgölődősebb voltam, szerettem menni moziba, buliba, beülni valahova, de a barátomat az elejétől fogva rángatni kellett, megbékéltem a helyzettel, hogy ő nem ilyen, ezért nem is tűnt fel, hogy már kb. fél éve sehova se megyünk, de szó szerint. Most szeptembertől mentünk közös albiba, azóta dolgozunk, utána alszunk, ha van szabadidőnk, ő játszik a gépen és ennyi. Pedig megtehetnénk, hogy kiruccanjunk. Mondta, ha több pénze lesz, nem csak az anyukája ad neki heti zsebpénzt, hanem kiegészíti az övével, akkor azt élvezni fogom, mert sok helyre elmehetünk (fele-fele pénz beadásával) és nem lesz gond azzal, hogy nincs túl sok pénze (ez kifogás volt, tudom mennyit kap zsebpénzbe). A lényeg, hogy most mindketten dolgozunk diákmunkában, csúszunk, tehát most sok időnk van pénzt szerezni, erre kitalálta,hogy neki új telefon és laptop kell, hiába, hogy alig 1 éves mindkettő, neki kell és arra hajt, számolgatja a pénzt minden nap, pontosan kiszámolja mennyi kell, mi meg közben megpeshedünk a 4 fal között.

A lényeg: A 2 lány elkezdte mesélni, hogy a barátjukkal néha elmennek kirándulni, elmennek étterembe, már az eljegyzést fontolgatják, jövőt építik, tökre cukik velük. Én meg tátottam a számat, hogy konkrétan a barátom most se arra gyűjt, hogy kifizesse a sulit vagy segítsen a szüleinek a pénzével (pl. kifizesse az albit) vagy megforduljon a fejébe, hogy havonta egyszer elmehetnénk moziba vagy beülhetnénk valahova (nem drága étterem, csak pizzázni). A lányok meg arról álmodoztak, hogy mennyire szerelmesek, mennyire imádják egymást... én meg csak lestem. Elém jött a barátom, majd nevettünk, elmeséltem nekik egy aranyos sztorit rólunk, amin nevettek, de tényleg semmi sértő nem volt benne, mondták is, hogy aranyos. Erre elváltunk a lányoktól és közölte, hogy én mekkora "f@$zf3j" vagyok, hogy én őt kibeszélem és rajta röhögnek azóta is... rám ilyet mondott, a barátnőjére... erre veszekedtünk, mondtam, hogy rámordult régebben a barátaimra, akik megtesznek egymásért dolgokat, hogy mekkora csicskák ők és hogy nyilván az én barátaim csak ilyen gyengelelkűek lehetnek, mondom de itt volt most teljesen 2 idegen lány, akik szintén így mesélnek a barátjukról, akkor most ki a hülye? Soha egy szál rózsát nem kaptam tőle, soha nem vitt el sehova, úgy könyörögtem ki eddig is a dolgokat (alap ünnepeken kaptam)... Az egyik lány elhíreskedte, hogy nem sokára eljegyzi a barátja, erre az én barátom: "Úgy is válás lesz a vége. Nem lesztek sokáig így együtt..." Gondoltam magamba remek, 20 év múlva se leszek eljegyezve.

Komolyan hisztigép lennék?

Barátom 24 éves, én 23 és 3 éve vagyunk együtt lassan.



2014. okt. 9. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy hisztis lennél.egy kapcsolat már rossz ha a pasi elöbb költ új múszaki cuccokra mint arra hogy együtt elmehessen a barátnőjével valahova.szerintem hagyd őt a fenébe.láthatóan nem vagy neki elég fontos ha ennyire nem törődik veled.átérzem milyen rossz lehetett hallgatni hogy másnak meg milyen jó a kapcsolata.keress valakit aki figyel rád és igazán szeret mert ez a srác tuti nem.
2014. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy soha sem fog eljegyezni. Nem is illetek össze. A helyedben otthagynám, kezdjen magával, amit akar. Vegyen laptopot, azt játsszon csak magában egész nap, ne vesztegesse az idődet. Még fiatal vagy, simán találsz jobbat.
2014. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de cukcsi. kifogtál két pénztől boldog új barátnőt. ők azt hiszik ez a boldogság, te meg irigy vagy. egyik életforma sem normális. se az, se a tiétek.
2014. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel diákmunkások, így egyik sem gazdag, de mindegy...
2014. okt. 9. 22:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Az egyiknek a barátja szinték diákmunkás, a másiknak a barátja tanár...
2014. okt. 9. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!