Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem nagyon látom a kiutat, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon látom a kiutat, és már nem vagyunk olyan fiatalok, mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
Adott egy kapcsolat,én 27 ő, 29.Más városban lakunk (ő egy kisebb településen),én egy nagyobb városban.Ő ott dolgozik,én pedig itt.Hétvégenként tudunk talizni,ha épp olyan a beosztásom,de egy másfél napot beiktatunk mindenképp.Minden nap beszélünk,több órát is sokszor skype-on,üzenetváltás,ha együtt vagyunk,nagyon jól elvagyunk,nevetünk,minden ttud rólam,kedves és aranyos,szeretjük egymást.Csak épp a közös jövő képet nem látom.Próbált volna itt munkát találni,hogy össze költözzünk és ne csak hétvégén talizzunk,de nem sok a munkalehetőség.Én is nehezen találtam anno ezt a munkámat,íg engem is ideköt a munka,plusz ahol ő lakik,még kevesebb a munkalehetőség.Most egy 3. helyen gondolkoztunk,hogy el kéne menni és ott kiprbálni milyen együtt élni,mert így csak az idő telik.Sose lehet tudni mikor jön valami lehetőség,az igaz,de másfél éve ez van.Úgy érzem,azért ennyi idősen már legalább az együtt lakást meg kéne próbálni,de eddig nem volt rá lehetőség.Ezt nem szabad sokáig húzni szerintetek sem? Nem mondom,hogy a szakítás a megoldás,de lehet még mindig jobb mint évekig így el lenni ,és közben meg se tudni,milyen együtt élni...
2014. okt. 10. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

30 évesen nem vagytok fiatalok,mennyetek már a ......

Ha nem beszéled meg vele akkor eleve veszett.Ha nem látjátok egymást akkor is.

2014. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
megbeszéltük már ezt amúgy
2014. okt. 10. 16:31
 3/13 anonim ***** válasza:
És nem lett megoldás,én nem folytatnám,de ez én vagyok.Miért?Mert sza r lenne és csak őrölne.
2014. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
próbálkozunk,vagy legalábbis ő ,hogy itt nézzen munkát de eddig nem talált vagy nem lett volna megfelelő,de egyszer lehet,hogy akad valami
2014. okt. 10. 16:57
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát így erre nem tudok mit mondani,más is van ilyen szituban.
2014. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ja tudom,többen csak úgy elvannak egymás mellett,de így nem fejlődik a kapcsolat csak megreked egy szinten
2014. okt. 10. 17:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Tévedsz nincsennek meg,vagy kényszerből,vagy veszekedések közepette,egyre csökken azok száma akik normálisan elvannak,meg meg tudják oldani.
2014. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
csökken sajnos... a fiatalok többsége sztem amúgy nemigen lát kiutat.... nehéz olyat találni,akivel minden stimmel.
2014. okt. 10. 17:51
 9/13 anonim ***** válasza:

Nincs is kiút tudom hisz csak 19 vagyok.És meg vagyok lőve.

Kapcsolatot meg nem akarok most,mert inkább élek még,meg amúgy sem vagyok rá kötelezve nemigaz? :)

2014. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre akkor kellett volna gondolni amikor összejöttetek. Akkor is tudtátok hogy messze laktok egymástól. Minek mentetek bele a kapcsolatba?


Ha meg belementetek akkor próbáljatok valami megoldást találni. Pl Budapesten több a munkalehetőség. Ha találtok munkát és lejár a próbaidő, összeköltözhettek.


Ismertem ilyen párt. Egyik se engedett, nem voltak hajlandóak egy 3. helyet választani hogy összeköltözhessenek. Majdnem 5 és fél év kapcsolat és 4 év jegyesség után szétmentek. A csaj azóta is egyedül van 3 éve. Most 29 éves.


Ti ne jussatok idáig.


Időpocsékolás így évekig távkapcsolatban lenni. Vagy lépjetek vagy nem fog sokáig működni a kapcsolat, és csak a fiatalságotokat vesztegetitek el.

2014. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!