Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én már nem látok ebből kiutat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már nem látok ebből kiutat, eletkedvem sincsen már, mit tegyek? Privat

Figyelt kérdés
Azért privátba, mert reménykedek olyan,segítőkész emberekbe,akik meghallgatnanak, és tanácsot adnának. 22/l
2014. aug. 30. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Na mesélj.
2014. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj.
2014. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kicsit hosszú a sztori de lényeget próbálom. Két éve vagyunk együtt kisebb nagyobb szünetekkel veszekedesekkel de vhogy mindog visszatalalunk egymáshoz. Nagyon szeretem ezt a fiut, de vhol nem érdemelne.ezt meg. Igyerzem mikor akarom mikor kell mikor kimutatom mennyire szeretem leszarja. Hív keres, de most pl azon van a vita h facera nem akarja kirakni h kapcsolatba, mikor már el is jegyzett. Szóval nem értem, és én vagyok a hisztis mikor megemlitem neki. Ez nem így megy és azt mondja h nem akar úgy járni mint régen hogy állandóan kirakjuk ha veszekszunk levesszuk. Mondtam h nem lesz így és erre Elkezdi h jó ha makd bizonyitok. Most teljesen hülyének néz?
2014. aug. 30. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
neharagudj, hogy ezt mondom, de sem te, sem a párod nem elég érett egy eljegyzéshez, meg amit leírtál, ennyiből is elég értelmetlennek tűnik ez a kapcsolat, de te tudod.
2014. aug. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen.
2014. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!