Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 év után megcsókolt és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év után megcsókolt és én ezeket vágtam a fejéhez. Mit csináljak most? Hogy tegyem rendbe a dolgokat?

Figyelt kérdés

7 éve reménytelenül belezúgtam egy fiúba és azóta ez az érzés mindig ott volt nekem. De a barátságnál tovább sose jutottunk, csak addig, hogy az egyik osztálykiránduláson együtt aludtunk és végig fogta a kezem, meg rajta aludtam.

Viszont tegnap megcsókolt (egy szülinapi bulin voltunk) és erre vártam régóta. Aztán hajnalig a Mennyországban voltam, ott volt mellettem, erre az egyik lány odahajolt közénk, hogy a barátnője mikor jön. És akkor mondta el, hogy másnap reggel akart vele szakítani.

Szóval még barátnője volt, akit megcsalt velem.

Kiakadtam, mert én nem így akartam és olyanokat mondtam neki, hogy inkább utáljon, mert azt ki nem állhatnám, ha szeretne, meg kérdezte, hogy akkor most azt szeretném, ha elmenne és én mondtam, hogy mindenki azt szeretné, senkinek nem tűnne fel a hiánya, mert ő mindenkit csak lenéz, piszkál, mert tökéletesnek hiszi magát, meg hogy ő képtelen a szeretetre és ehhez hasonlókat... Borzasztó dolgokat mondtam neki.

Aztán ma nem mentem be, mert elaludtam (6.30 helyett délbe ébredtem, lehet nem hajnal fél 4-kor kellett volna hazajönnöm). De holnap nagy valószínűséggel találkozunk és szeretnék vele beszélni erről.


17/L


2014. okt. 10. 18:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10 éves korodban o.O
2014. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
Tényleg jobb lesz neki nélküled. Kimutattad a fogad fehérjét. Ezen nincs mit megbeszélni.
2014. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Igen, akkor lettünk osztálytársak. De akkor értelemszerűen még nem ilyen volt.

Azóta is azok vagyunk, mert ugyanabba a gimibe mentünk, csak ő fél évet az apukájánál élt, Ausztráliában.


Nem ilyen vagyok amúgy, csak kiborultam, mert egy szót sem szólt a barátnőjéről és az ott úgy sok volt egy kicsit.

2014. okt. 10. 18:37
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
"(6.30 helyett délbe ébredtem, lehet nem hajnal fél 4-kor kellett volna hazajönnöm)" Lehet, hogy a szüleidet jobban kellene érdekelnie, hogy mit csinál a kiskorú középiskolás lányuk.
2014. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Amíg a tanulmányi átlagom rendben van (4.7 szerintem oké), nem hozok magamra, vagy rájuk szégyent, addig nem nagyon mondják meg, mit csináljak.


De ez hogy jött a kérdésemhez, elárulnád?

2014. okt. 10. 18:43
 6/21 anonim ***** válasza:
49%

Valahogy nem vágom, miért a csajt szapuljátok, mikor a srácnak barátnője volt, amiről a kérdező nem tudott (?)

és szeritnem elég várható reakció tőle, hogy megbántva érzi magát...ilyenkor mond ezt-azt az ember, amit nem gondol komolyan, de szerintem ez neki is feltűnt...hogy csak vagdalkozol a sértődöttségedben. Azért ne menj le kutyába..Mondd el az igazat. Kérj bocsánatot, de közen tartsd magad és mondd el szépe, hogy mennyire megbántott.

2014. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

"De a barátságnál tovább sose jutottunk, csak addig, hogy az egyik osztálykiránduláson együtt aludtunk és végig fogta a kezem, meg rajta aludtam."


Elég érdekes barátság az, ahol a két fél egymáson alszik...

Erre nem tudok mit mondani, megvan rólatok a véleményem. Rólad is kérdező, meg a barátodról is. Ráadásul még idióták is vagytok.

2014. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%

"addig nem nagyon mondják meg, mit csináljak" Többek között ezért vált belőled ilyen unintelligens idióta, csak ennyi köze van hozzá.

"az egyik osztálykiránduláson együtt aludtunk és végig fogta a kezem, meg rajta aludtam" Bocs, de ezen szakadtam! :D

Mászkálj csak nyugodtan reggelig az utcán iskolaidőben, én leszarom. De már ebből és a sztoridból is látszik, hogy ritka nagy idióta vagy.

2014. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha 7 év után annyit tudtál a dologhoz hozzátenni, hogy elküldöd a brébe, már inkább ne beszélj vele.


10 éves korodban hogy lettél volna már szerelmes?

2014. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Hát, engem is úgy tartottak, hogy azt csinálok, amit akarok, amíg a tanulmányok rendben vannak... igaz, nekem ez azt jelentette, hogy nem kellett kötelezően otthon tanulnom meg szabadon játszhattam, nem pedig hétköznapi parti éjszakákat.


Hozzáteszem, nem is tökmindegy mit csinálsz.

2014. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!