Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 év után megcsókolt és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év után megcsókolt és én ezeket vágtam a fejéhez. Mit csináljak most? Hogy tegyem rendbe a dolgokat?

Figyelt kérdés

7 éve reménytelenül belezúgtam egy fiúba és azóta ez az érzés mindig ott volt nekem. De a barátságnál tovább sose jutottunk, csak addig, hogy az egyik osztálykiránduláson együtt aludtunk és végig fogta a kezem, meg rajta aludtam.

Viszont tegnap megcsókolt (egy szülinapi bulin voltunk) és erre vártam régóta. Aztán hajnalig a Mennyországban voltam, ott volt mellettem, erre az egyik lány odahajolt közénk, hogy a barátnője mikor jön. És akkor mondta el, hogy másnap reggel akart vele szakítani.

Szóval még barátnője volt, akit megcsalt velem.

Kiakadtam, mert én nem így akartam és olyanokat mondtam neki, hogy inkább utáljon, mert azt ki nem állhatnám, ha szeretne, meg kérdezte, hogy akkor most azt szeretném, ha elmenne és én mondtam, hogy mindenki azt szeretné, senkinek nem tűnne fel a hiánya, mert ő mindenkit csak lenéz, piszkál, mert tökéletesnek hiszi magát, meg hogy ő képtelen a szeretetre és ehhez hasonlókat... Borzasztó dolgokat mondtam neki.

Aztán ma nem mentem be, mert elaludtam (6.30 helyett délbe ébredtem, lehet nem hajnal fél 4-kor kellett volna hazajönnöm). De holnap nagy valószínűséggel találkozunk és szeretnék vele beszélni erről.


17/L


2014. okt. 10. 18:33
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Elintézem magamnak=több orvos barátja van a családunknak.

Nagyon nehéz felfogni.

2014. okt. 13. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!