Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek próbálkozzak be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak be?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, első kapcsolatunk, petting is volt 3-4x, szeretnék már magasabb szintre lépni, 3 hete mondta, hogy még nincs kész rá, de átölelt, a válasz közben. Holnap jön át, gondoltam veszek addig óvszert, és amíg petting közben vagyunk, mondom, hogy van óvszerem, és lesz ami lesz. :)

Vagy várjak, amíg ő nem hozza fel?


2014. okt. 10. 20:37
 1/5 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk!
2014. okt. 10. 20:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Várjál!

Ha szeret a lány, akkor az is előfordulhat, hogy udvariasságból megy majd bele csak. Nem fog tudni ellazulni, görcsös lesz és jobban is fog fájni.


Amúgy a petting után az orál az eggyel magasabb szint. Az miért nem elég?

2014. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várj rá te barom! Ha nem jól sül el akkor egy életre befolyásolhatja a szexuális életét. Tudod ez összetettebb lelki dolog a lányoknál. Ha szereted igazán, akkor várd meg azt a hosszabb-rövidebb időt, amíg nem lesz kész rá. 20l
2014. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze, hogy megvárom, mert nagyon szeretem.

Akkor jobb, ha hanyagolom ezt a témát vele, amíg nem ő dobja föl.

Köszi a válaszokat! :)

2014. okt. 10. 20:54
 5/5 A kérdező kommentje:

#2

Most látom, hogy baromnak szólítottál, először barátomot olvastam.

Hogy gondolod, hogy simán lebarmozol valakit..?

2014. okt. 10. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!