Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan álmos vagyok, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan álmos vagyok, hogy nem tudok figyelni a barátomra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy hétben nem tudom, hogy mi történt velem, de olyan álmos vagyok egész nap, hogy már nem tudom, mit csináljak. Hiába iszom kávét, vagy bármi...

A barátommal eddig háromszor találkoztunk a héten, és HIÁBA érdekel, hogy mit mond, olyan álmos vagyok, hogy konkrétan 5 perc után elveszítem a fonalat néha, hogy miről beszél, és majdnem elalszom. Egyelőre nem vette észre, de félek, hogy hosszú távon ez kárt okoz a kapcsolatomban. Volt valaki így?

Mondjam meg neki? De mégis mit mondhatnék? Bocsi, de nem tudok figyelni rád, mert elalszom?

Szegény olyan lelkesen mesél, mert új iskolába jár, és egy csomó minden történik vele, de egyszerűen akármit mondok magamnak, elalszom kb...


2014. okt. 10. 21:39
 1/8 RRR ***** válasza:
finoman add tudtára,hogy fáradt vagy ,öleljen át és csak erre vágysz most bocs
2014. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha itt kérdezni van erőd.Akkor lesajnálom a párod.
2014. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is van ilyen. Időjárás változás. Dekoncentráltság. Majd elmúlik. Én nem félnék emiatt
2014. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jézusom most ez a bajod?,tudnád én milyen álmos tudok lenni és akkor aludnom kell.
2014. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs vashiányod? Vagy szelén, magnézium? Nézesd meg a véredet orvossal.
2014. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, ez a bajom, mert hiába alszom, ha felkelek rá pár órára már nagyon álmos vagyok, és annyira, hogy kb. alig bírom.

Voltam vérvételen, a vashiány hamarosan kiderül, de ez jó ötlet, köszönöm.

Igazából az időjárás is rátehet, és tudom, hogy butaság, de amiatt idegeskedek, hogy ez rontani fog valamit a kapcsolaton. Neki volt egy hosszabb időszaka, amikor nagyon álmos volt bármit csinált, és hiába értettem meg, rengeteget rontott a kapcsolatunkon. Lehet ezért félek ennyire.

2014. okt. 10. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet a vérnyomásod alacsony.


Az is segít, ha fix órákat alszol fix időben kelsz fel, és fix időben fekszel. Ha rendszerben élsz és ezt megszokja a szervezeted akkor kevesebbet leszel kimerült

2014. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

S ő nem látja rajtad? Az is szép.


Mi kereken megmondjuk, hogy bocsi, de ismételd meg vagy mondd lassabban, mert örülök, hogy élek. Vagy figyu, elmegyek pihenni, utána beszélgethetünk.


De volt már, olyan fáradt voltam, hogy semmire nem emlékeztem a lefekvés előtti dolgokból (beszélgetés) - konkrétan a barátom igazgatott el, meg takart be, én letettem a fejem és aludtam is -, másnap reggel kérdeztem, hogy mi volt este és csak bámultam rá bután, hogy tényleg? :D

2014. okt. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!