Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek, ha a párotok az egyetlen napon, amin találkozni tudnátok, F1-t néz, és a fél délutánt lemondja veletek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Vinnék neki sört és pattogatott kukoricát, és nézném vele együtt.


22/N

2014. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha nem mehetnél oda hozzájuk?
2014. okt. 11. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Neznem vele, mert en is nagyon szeretem. :) #ForzaKimi&Sebi!
2014. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hívnám fel többet.
2014. okt. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

örülnék neki, mert szeretem az f1-et :)

föleg a szösziket, mint vettel vagy nico *-*

2014. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon érzékeny vagyok az ilyen témát illetően, könnyen megsértődök, valószínűleg egy kicsit haragudnék rá, és megkérdezném, hogy miért nem elég neki az, ha visszanézné, de utána azért lenyugodnék.
2014. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Visszanézné. :DDDDD Ezért sok helyen megvernének. Nem vicc! De komolyan, elhiszem, hogy nem szereted, nem érted, de ez elég buta kijelentés. Én se bírom a focit, de mégse mondanék ilyet. :)
2014. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, nekem ilyen problémám nincs, mert a párom nem néz forma 1-et, de azért az szerintem gáz, és sokat elárul valakinek a kapcsolatáról, ha egy műsor fontosabb, ráadásul nem ér rá neki máskor megnézni. Gondolom férfi vagy, azért ez a könnyelműség, de egy nőnek igenis rosszul esik, ha ennyire nem törődnek vele, hogy az F1 is előrébb van, mint egy találkozás.
2014. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!