Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak vannak képei az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak vannak képei az exéről, meg amiket irt neki az exe a kapcsolatuk (nem tudom mi, nem olvastam el). Mit tegyek hogy ez ne zavarjon ennyire? 19/L

Figyelt kérdés
Egyszer,nemrég kértem hogy dobja ki de azt mondta hogy a múltja része az is,nem akarja kidobni,én meg nem erőltetem akkor.Viszont hiába próbálom elfogadni ezt,megnyugodni,nem törődni vele,sehogyan nem tudok.

2014. okt. 11. 20:07
 1/9 Mr. Truth ***** válasza:
Fogadd el hogy téged dug most nem az exét... ha nem fogadod el téged fog dugni és az exét is... :D
2014. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
puncis képet nem törölhet senki.örök emlék,az elejtett vadról.
2014. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem nézegeti miért zavar?
2014. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát csak amiatt hogy mégis megvan neki,ha nem nézegeti akkor ennyi erővel minek tartja meg? Jó,tudom hogy akkor ha nézi nem kéne zavarjon,de mégis zavar...
2014. okt. 11. 20:12
 5/9 A kérdező kommentje:
*nem nézi akkor
2014. okt. 11. 20:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Hacsak nem szexképek, igaza van. Én, felnőtt fejjel már sajnálom, hogy sok képet kidobtam, meg kitöröltem, amin az exemmel vagyok. Szinte az életem egy egész szakaszáról kitöröltem ezzel az ilyenforma emlékeket, mert szinte minden képen ott volt ő is akkoriban.
2014. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem két hosszú kapcsolatom volt az életemben eddig, és az első barátnőmről, akivel másfél évet voltam együtt, nem dobtam ki a közös képeinket, emlékeket. Évente egyszer ha eszembe jut, megnézem, kicsit jókedvem lesz, és ennyi. Azt hiszem az, hogy a barátnőmmel most 5 éve vagyok együtt, nem igazán befolyásolja az, hogy megvannak ezek a képek. A másik meg, hogy eleve bunkóság szerintem olyat kérni valakitől, hogy dobja ki az ilyen képeit. Egyrészt az az ő privát/intim dolgai közé tartozik, nem pedig másra.
2014. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: attól lesz jó keded hogy az előző b.nődre gondolsz? Akk. mennyire vagy boldog a jelenlegivel?
2014. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja. Látom te is elég egyszerű gondolkodású vagy. Megfogtad a lényeget, gratulálok!
2014. okt. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!