Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kellene beszélnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kellene beszélnem a barátnőmmel a hízásáról, vagy ez egyedül az ő dolga?

Figyelt kérdés

Történet röviden: ő 16 éves, én 18, március óta vagyunk együtt. Mióta összejöttünk, folyamatosan hízik. Az ok egyszerűnek látszik: nagyon szeret enni, főleg nassolni. Mikor összejöttünk, 58 kiló volt, azóta nem mondta, hogy mennyi, de a húga kikotyogta, hogy most már majdnem 70 kiló. Szóval nem kicsi a változás (főleg, mert csak 164 centi magas).


Én bár észrevettem nyilván a dolog, udvariasságból nem hoztam szóba. Már csak azért sem, mert tetszik, hogy teltebb lett kicsit. A kapcsolatunkban minden pillanatban azt gondoltam, hogy éppen azzal a súllyal tökéletes, amilyen. Aztán mikor pár hét elteltével észreveszem, hogy megint felszedett kicsit, rájövök, hogy tévedtem, és hogy így még szebb. Persze ezt nem mondom neki egy szóval sem, mintha észre sem venném. Csak azt mondom neki, hogy gyönyörű, csodálatosan néz ki.


Ami érdekes: egyáltalán nem hozta szóba a hízását ő sem, nem látszik rajta, hogy zavarná, még az sem, hogy észrevette (pedig nyilván). Ezzel nincs is baj.


DE: most, hogy ez a 70 kiló a fülembe jutott, elkezdtem aggódni az egészsége miatt. Nem tűnik úgy, mintha kevesebbet enne, és ha így folytatja, még hízni fog... Nem lesz az már egészségtelen, főleg ennyi idősen??


Végre a kérdés: dolgom nekem az, mint barátjának, hogy próbáljam befolyásolni, hogy ne egyen annyit vagy mozogjon többet az egészsége miatt? Vagy ez olyan magánügye, amibe ne szóljak bele?


2014. okt. 11. 22:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ennyit hízni és nem veszi észre magát? elég gáz
2014. okt. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
És mi lenne,ha a hugát kérnéd meg, hogy próbáljon vele beszélni? Vagy esetleg,ha ismered valamelyik jó barátnőjét,akkor őt?:) Valahogy lány lánytól az építő jellegű kritikákat sztem jobban fogadja, de persze ez is emberfüggő.:)
2014. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!