Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbeszéltük tegnap a dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük tegnap a dolgot de ma msáhogy gondolom. Tanácsok (többi lent)?

Figyelt kérdés
1 honapja vagyunk együtt minden jol ment. Beszélgettünk sokat egyszoval kijöttünk egymással. (szex is volt). Az utobbi héten egy családi probléma miatt hanyagolt..mindig lemondta a találkozókat. Bezzeg mással megbeszélte volna (de az tis lemondta végül). Tegnap ezen vitáztunk is. Ebből leszürtem hogy még nincs meg a bizalma irántam. Nem durván mondta meg aztmondta nem olyan értelemben értette de megkérdezte hogy ki vagyok én neki. Végül mondta hogy majd változik és megprobálja nem egyedül megoldani dolgait meg nem igy hanyagolni. Belementem minden de ma már műshogy gondolom valahogy elég voltak ezek a kijelentések hogy eltávolodjak tőle. A lány az idősebb. Ha tegnap kibékültünk hogy mondjam meg hogy ez mégse megy igy nekem?

2014. okt. 12. 09:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy 10-es mondja. A másik fele, h nem mindenki szeret nyervogni a gondjairól, én sem.

Három: attól még, mert egyéjszakásból indult, simán lehet komoly - nem értem miért oly ördögtől való itt a népnek, h emberek megkívánják egymást. -.-

2014. okt. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hat nemtudom mi legyen
2014. okt. 12. 13:29
 13/13 anonim ***** válasza:
Ennyi ido alatt nem bizik meg benned teljesen sztem ez termesztes ha gondolod varj meg egy kicsit h milyen vele lenni
2014. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!