Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek tényleg a bunkók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg a bunkók kellenek? Vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Csupán azért kérdem mert óriási dilemmában vagyok. Nagyon sokáig udvarias voltam a lányokkal, de mindig a barátzóna vagy a sima lekoptatás jutott osztályrészemül. Ekkor úgy döntöttem, hogy bunkó leszek és úgy is kezdtem el viselkedni a nőkkel, de ez sem hozott eredményt. Szerintetek jól látom azt, hogy a lányok többnyire tagadják, hogy nem bunkó pasira vágynak, holott mégis? És mennyire lehet igaz, amit én tapasztaltam, miszerint, ha jóképű és helyes srác vagy akkor gerjednek a bunkó stílusra, viszont ha csúf, esetleg átlagos srácként viselkedsz ebben a stílusban, akkor egy utolsó parasztnak könyvelnek el. Ergó, a helyes pasiknak sokkal többet elnéznek. Nem szeretnék általánosítani, csupán az általam tapasztaltakról beszéltem. Szerintetek?

2014. okt. 12. 17:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
a nőknél a bunkó nem ugyanaz mint a férfiaknál! férfi szemmel nézve a nők a bunkókat szeretik, de a nők az ilyen férfiakat inkább lazának és vagánynak tartják.
2014. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
kedves kerdezo nem tudom hogy erre mit mondjak engem eletemben 2x utasitottak vissza lesz az meg tobb is tuti de atlagba veve szepnek tartanak most ebbe semmi egoizmus nincs senki ne ertse felre meg persze ez nezo pont kerdese is inek mi jon be :D nallam az csak elony ha egy fiu ugy nez ki ahogy az az izlesemnek megfelel de nem is olyan reg nagyon tetszett egy fiu pedig mocskosul csunya plane igy utolag mindossze a humora tetszett benne meg hogy kedves volt es torodott velem felre ertettem a jelzeseit beegettem magam elotte mert hogy tuti ossszejovunk akkorat meg nem nagyon egtem az tuti azota ..... nekem teljessen mindegy hogy nez ki a pali ha elbuvol es en is ot akkor jo ha nem akkor nem sajnos a funak aki tetszett a teltebb csajok jottek be nem a szep forassan teltek ha nem a depil allatok az az igazan uuu...pedig aztan ense vagyok vekony . ( es nem szolok le senkit a sulya vegett de akkor es igy utolag is szoval eleg szarul esett ). :D
2014. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél igényes és találd meg a stílusod, és igenis fontos a divat, nem azt mondom hogy több tízezres nadrágokba cipőkbe járkálj elég ha van 1-2 divatos darabod amit variálsz, legyél ápolt, és máris sokat dob a küldősön az egész. És igenis legyél udvarias, én 24 évesen találkoztam először egy iszonyat udvarias pasival totál belehabarodtam de az a bibi hogy ő viszont emelett baromi jól is néz ki, szóval nála én szóba sem jövök, annyira nem vagyok szép nő. Na de ő aztán tényleg udvarias, mindenkit előre enged, kinyitja az ajtót mindenki előtt, átadja ahelyét a buszon mindenkinek, és mindig ilyen ha segítség kell valakinek nem kell kérni ő rögtön ugrik. Legyél ilyen és akkor ha "csúnyácska" vagy akkor is odáig lesznek érted a nők hidd el.
2014. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nekem bejön,ha egy pasi határozott,és magabiztos,ugyanakkor az ilyen típusú férfiakban sorra csalódtam eddig.Most is éppen padlón vagyok egy ilyen kaliberű emberke miatt,akinek nem kellek már.Én azt vettem észre,hogy aki kicsit kevésbé egoista és karakán,az általában megbízhatóbb is.Ennek ellenére nekem mégis a vagányság jön be inkább,ahogy nőtársaim többségének is.Ez nem egyenlő a bunkó stílussal,mert attól én is a falra mászom.Én ha veszekszek egy férfival,akkor azt pont a bunkósága vagy nagyképűsége hozza ki belőlem.
2014. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Utolsó két válaszolónak. Hát igyekszem igényes lenni és vannak márkás ruháim. Ami az udvariasságot illeti, mindig az vagyok és nem csak azokkal a nőkkel, akiktől konkrétan akarok valamit, de ezt úgy látom egyáltalán nem értékelik. Természetesen nem azért viselkedem udvariasan, hogy jobb fényben tűnjek fel, engem így neveltek én megadom ezt a tiszteletet minden nőnek. De legutóbb is amikor előre engedtem két nőt, az volt a válasz na mit szarozol, mire vársz? Konkrétan bénának tarthattak. Meg állandóan azt látom, hogy aki magasról leszarja a nőket, azoknak többnyire van barátnőjük. Elég ellentmondásosnak érzem, de kezdem elfogadni, hogy ez van.
2014. okt. 23. 18:13
 16/23 anonim ***** válasza:
Hát ha neked ezért beszóltak az az ő bajuk az őket minősíti, én mondjuk személy szerint jobb ember lettem attól a sráctól akiről írtam utolsó előtti vagyok, amúgy nem szabad hogy néhány bunkó ember beszólása miatt legyél kevesebb, inkább csak azért is több... lesz aki megköszöni, én speciel mindig megszoktam, ha udvariasak velem. Múltkor a buszon egy srác látta hogy kiszúrtam egy helyet hogy leülök a 10 centis magassarkúmba borzasztó volt ácsorogni, erre beült előttem gondolhatod... de ez is őt minősítette, kb mindenki hülyének nézte, hogy milyen bunkó.
2014. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, az utolsó válaszodhoz annyit fűznék, hogy nekem feldobja a napomat, ha látom, hogy vannak még olyan emberek is, akikből nem hiányzik az udvariasság :)
2014. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Hát ezt jó olvasni :)
2014. okt. 23. 20:31
 19/23 anonim válasza:
A nők többsége a helyes aranyos srácokra bukik. Köztük vagyok én is. Mutatok egy srácot aki nekem pl. bejön: [link] (Ő se néz ki bunkónak ugye?) :D
2014. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

# 19/19

A bunkóságot viselkedésre írtam, nem pedig külsőre.

Azt is megértem, hogy a nők többsége a helyes pasikhoz vonzódik, de azért azzal gondolom tisztában vagytok, hogy nem minden nőnek lehet helyes pasija. Vagy tévedek?

Valaki be kell érje velünk, átlagos pasikkal is.

2014. nov. 1. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!