Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretem a barátnőm de kiakarom élni magam?

Figyelt kérdés

A barátnőm és én másfél éve vagyunk együtt. Az a problémám hogy úgy érzem tényleg nagyon szeretem és összetörnék nélküle, viszont bennem van a bulizás utáni vágy is, hogy többet legyek a haverokkal. Úgy érzem egy börtönbe kerültem, mivel ha vele vagyok akkor sem vagyok teljesen boldog, viszont nélküle nem bírnám ki, nagyon megviselne. Akárhogy döntök rosszul járok. Mi a véleményetek? Valaki hasonló helyzetben?


22/F, barátnőm 21/N


2014. okt. 12. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szakítás. Biztosan nem fogja megérteni, mondd el nyugodtan.
2014. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Menj el vele együtt abba a buliba. Nem éri meg sem szenvedni, sem megcsalni. Jobb a középút!
2014. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól még bulizhatsz a haverjaiddal, anélkül, hogy megcsalnád... vagy mindenáron mással akarsz dugni?
2014. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Arany középút
2014. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a problémám ha szóba jön hogy buliznék akkor abból veszekedés lesz, sok a féltékenykedés és én úgy nem szeretek eljárni szórakozni, hogy előtte összevesztünk és akkor ezen jár végig az agyam, nem akarok másokkal dugni
2014. okt. 12. 20:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Dettó . Én 20 vagyok és 2 és fél éve vagyok a barátnőmmel .. elég sz@r helyzet az ilyen
2014. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
magyarázd el neki, ha nem fogja fel akkor egy hülye-.- sok csaj féltékeny de nincs értelme az lenni bízni kell a másikban, tapasztalat ;)
2014. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szervezz le egy randit, ahol összefutsz a barátaiddal. Kocsma, étterem, de ne rúgjatok be!
2014. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha szereted és ő is találd meg a középutat...de ha nem akkor szólj megismerkedem vele!
2014. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
22 évesen azért szeretnék szórakozni és szerintem megengedhető hogy ritkán berúgjak a haverokkal
2014. okt. 12. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!