Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy halálvágyam van amiatt mert elutasítanak a fiúk vagy ha együtt járok velük, akkor rövid idő után ott hagynak?

Figyelt kérdés
Elegem van az életből hogy mindig csak csalódás ér. Én soha senkinek nem vagyok fontos, és nem is leszek. Inkább meghalnék mint hogy egyedül maradjak. Már az időből is kezdek kifutni 22 éves vagyok.
2014. okt. 12. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyere én tuti nem hagylak ott.

18/F

2014. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Adj egy pacsit! Hasonló helyzet, csak én már 30-on is túl vagyok. Gondolj az én helyzetemre, te még nem is vagy annyira kifutva az időből!
2014. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Azért nem megy mert rágörcsölsz. 22 évesen te hova akarsz kifutni az időből?? Csomó komoly fiatalember van, akik komolyan gondolják. Hagyj fel azzal a gondolattal h meghalnál inkább, meg hogy sose jön össze. A szavaknak nagy erejük van. Amit kimondasz, az valahogy mindig végbemegy. Gondolkodj pozitívan! Tudom ez nem könnyű nagyon gyakran. De hidd el, ha nem azon rágódsz hogy mi a baj, hogy miért van ez, hanem éled az életed (dolgozol/tanulsz, barátnőiddel, a családoddal foglalkozol), és nem azon kattogsz hogy jöjjön már valaki, akkor előbb utóbb jönni fogsz. 22 évesen semmiből sem futsz ki, nyugi. Csak élj lazán, de a kötelességeidet tedd meg! Minden oké lesz, nyugi! :)
2014. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, de ha jobban bele gondolok én is utasítottam már vissza, amire csak legyint az ember. Ilyenkor csak az a megoldás, hogy menni kell tovább és ismerkedni ezután is, és tudni, hogy valakinek biztos, hogy csak te kellesz majd.
2014. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát elég mafla vagy, édes lányom.
2014. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát 22 évesen semmiről sem vagy lekésve...ha a fejedben helyre raknád a dolgokat talán nem is olyan sokára boldog lennél...
2014. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom nőként milyen jogon siránkozol. Ha elordítod magad, hogy szingli vagy, rögtön két tucat srác ugrik. A férfiaknak nehezebb, azokat le sem szarják.
2014. okt. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátkozni nincs kedved? :)
2014. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!