Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer úgy érzem megbolondulo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer úgy érzem megbolondulok érte máskor meg elég annyi ha tudom h a közelemben van de különben nem érdekel, ez szerelem?

Figyelt kérdés
vagy egy srác akibe szerelmes (?) vagyok.. néha nagyon elbizonytalanodom mert úgy érzem ugysem lehet köztünk semmi.. de máskor meg egész jól elvagyunk. szemezünk, mosolygunk egymásra.. de néha összezavarodok h most tényleg szeretem és néha csak bizonytalan vagyok vagy nem is vagyok igazán szerelmes.
2010. jan. 23. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

szia


szerintem közeledned kellene felé, és megismerhetnéd eléggé, ahhoz hogy tudj dönteni: mit is érzel iránta valójában. egy dolgot szeretnék tudni hogy tudjak pontossabb választ adni: hány éves vagy?

2010. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 és ő is 16
2010. jan. 23. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet parázós a srác,és akkor neked kell lépned. ha meg nem az,akkor várd ki a lépéseit,de beszélgess vele minél többet.
2010. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én teljesen eggyet értek vele :) minendt elmondott amit kell. fogadd meg szerintem. egyébként szerintem igen ez a szerelem , de ezt neked kell eldönteni
2010. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!