Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha el akarják tiltani tőlem a barátomat?

Figyelt kérdés
A barátom apja megzsarolt minket hogy eltilt. Megzsarolt. Ezzel mit tehetek? Félek hogy elveszitem őt, és félek utcára is menni mert az az ember nem normális... Segítsetek kérlek! (1 ève vagyunk egyutt)
2014. okt. 13. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
És miért tette ezt? Volt rá oka vagy csak eldurrant az agya?
2014. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Késett másfél órát otthonról és ezért nagyon elborult az agya, a barátomon töltötte ki, aki fogta magát és este 11-kor összetákolt és anyjához költözött. A baratom nem mer iskolába sem menni mert képes apja es haza rángatja
2014. okt. 13. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Uhh, hát az nem jó. Mindenesetre meg tudjátok szerintem oldani, hogy akár titokban is találkozzatok.
2014. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RRR ***** válasza:
beszélj a sulid ifjúságvédelmisével ,ő tudni fogja ilyenkor mi a teendő
2014. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze , anyja is engedi, pót apuja is csak én félek kimenni... Meg holnap a baratom iskolákhoz megyek és ha ott lesz, te jo isten hogy mit kapok...
2014. okt. 13. 21:27
 6/7 A kérdező kommentje:
*iskolájához
2014. okt. 13. 21:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Amugy köszönöm a válaszokat
2014. okt. 13. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!