Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha lemondom a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha lemondom a barátomat APukám miatt?

Figyelt kérdés

Nos, Apukámhoz fogható embert sose láttam. Annyi mindent letett az asztalra, hetünket tart el, Ő a család támasza, amikor pánikbeteg voltam, rá számíthattam.

Általában alig látom, mivel reggel korán megy be, és este nagyon későn(olyan 23-éjfél között) jön haza.

A héten kedden, szombaton, illetve vasárnap szokott otthon lenni.

Nos, a barátom általában mindig ezekre a napokra szervez valamit.

A barátommal is ritkán tudok találkozni, az egyik hétvégi nap mindig az övé, illetve a péntek. Ezen kívül úgy szokott lenni, hogy csütörtökön találkozunk, így pont jó, hiszen a kedd édesapukámé.

Viszont a barátom tegnap felhívott, hogy neki jó lenne a mai nap, ráadásul nagyon sokáig.

Apu meg ma tervezett közös biciklizést meg cukrászdázást. RÉgen folyton én hisztiztem a barátomnak, hogy sose ér rá, mostmeg....Szerintetek gáz, ha lemondom azért, hogy inkább APukámmal legyek?

3 éves kapcsolat, én 19/L.


2014. okt. 14. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy. :)

Miért nem mehet veletek a barátod?

2014. okt. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Jöhetne velünk, de Ő iskolából jön haza, amikor mi mennénk, plusz ő nem akar velünk semmilyen programra jönni.(Nagyon zavarba van a családtagjaim előtt).

2014. okt. 14. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Az mondjuk csúnya dolog, hogy nem akar a családoddal megismerkedni, mikor láthatóan neked nagyon fontosak.

Az "édesapukám" szóhasználatból én azt mondom, hogy nyugodtan mondd meg a barátodnak, hogy hamarabb elígérkeztél, ha szeretne, akkor menjen veletek. Szerintem nem lesz gond belőle, ha lemondod és egyáltalán nem is érzem "gáznak".

2014. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha a barátod nem hajlandó veletek menni, nem érti meg, hogy apukáddal akarsz menni, akkor én elgondolkodnék ezen a kapcsolaton. Önző ember mellett nem érdemes maradni.
2014. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az fura, hogy 3 éves kapcsolat után barátod bujkál szüleid elől. Én fiatalon törekedtem rá, hogy csajaim szüleit minél korábban megismerjem, és jó benyomást gyakoroljak rájuk, ahogy csajokkal is szerettem otthon büszkélkedni.


Pl. szokásom volt lányok szüleit meggyőzni arról, hogy lányuknak mennyivel biztonságosabb, hogy van egy megbízható barátja, mint az, ha barátnőivel lófrálna bulizni az éjszakába :)

2014. okt. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%

Többszöri tapasztalat. Ott, ahol egy lány kapaszkodik a szülőkbe, a fiú csak másodhegedűs lehet. Csak ő még túl szerelmes, hogy észrevegye.

2 ilyen barátnőm is volt. és én voltam a hülye, hogy nem léptem előbb.


Felnőtt nő vagy. vagy a párodat választod, vagy engedd el, de ne kínozd.


A családodat pedig biztos nem hapyből kerüli, csak elfogult vagy.

2014. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Dobj fel egy pénzérmét, hogy apukád, vagy a pasid.

Meg se várd míg leesik, mert már akkor az egyiknek szurkolni fogsz, hogy az jöjjön ki, és tudni fogod, mit is akarsz igazán.

Meg aztán a pasid eddig ha jól értem többet kapott belőled. Egyértelmű, hogy apukádé a mai nap. Pasid meg legyen megértő, ő ma mondta be, hogy ráérne, apukáddal ez meg már meg volt beszélve. Gondolj bele. Megbeszélnél apukáddal egy közös programot, oda direkt nem szervezel be barátot/barátnőt, tanulást, semmit, hogy vele lehess, mert jó közös programra számítasz, erre ő aznap lemondja, mert más dolga akadt. Mennyire lennél csalódott?

2014. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!