Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra véget ért a párkapcsolatom, mert nem becsültem a srácot és ő belefáradt. Teljes mértékben megértem, és nagyon bánom de sajnos már nincs vissza. Barátok maradunk, mert mint embert szeretjük egymást, de a szerelem már rég elmúlt. Mondta hogy tudja milyen zűrös a családi hátterem, így a továbbiakban is számíthatok rá, és nem gond ha néhány hétig még nem tudok elköltözni tőle...

Elkezdtem lakást keresni és összeszedni rá a pénzt, de idő közben kaptam egy lehetőséget hogy kimehessek külföldre dolgozni, mint betegápoló. Alapvetően nagyon össze voltam zavarodva, de ez végképp betetőzött mert nem tudom mit tegyek. Veszíteni valóm nincs, de felék az ismeretlentől, és főleg hogy érzelmileg nem bírnám a kinti munkát, mert nem tudni hova kerülnék és kit kéne ápolnom, mennyire beteg, miket kéne csinálni. Másrészt viszont lehet, hogy jót tenne ha mindent magam mögött hagynék és tiszta lappal tudnék kezdeni. Persze az anyagi oldala is jóval kedvezőbb, mert kb 5x annyit keresnék kint. Viszont ha kimegyek, a sulit megint el kellene halasztanom, ami már amúgy is 1 éve húzódik, pedig nagyon szeretnék végre szakmát tenni, mert az érettségivel nem megyek sokra... Meg amúgy is szeretném megtalálni a helyem.

Ti mit tennétek a helyemben? Vagy mi alapján döntenétek?

Egyébként 20N vagyok, és budapesti


2014. okt. 14. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy ne tudnál mit kezdeni az érettségivel? Most mondtad hogy kint rengeteg pénzért dolgozhatnál, vagy ez csak rövidtávú lenne? Jól értem,hogy ellene az szól,hogy félsz az imeretlentől és hogy halasztani kéne egy évet? Míg mellette egy lehetőség hogy kint sok pénzt keress gyakorold a nyelvet és lehet,hogy további munkát is kapsz? Javíts ki ha tévedek.
2014. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ami a kinti munka ellen szól az az, hogy alapvetően hiperérzékeny vagyok és félek hogy nem bírnám idegileg és érzelmileg a lehetséges megpróbáltatásokat, mint pl egy haldokló ember társasága, pelenkázás, injekciók, sebek, fájdalmak... Ezek mind benne vannak a pakliban.
2014. okt. 14. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már most "félsz" ettől ne menyj ki. Valamiért az volt benne,hogy ilyen pályára készülsz különben honnan kapnál ilyen melót. Ebben az esetben viszont én a maradásra szavaznék.
2014. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!