Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

MEgpróbálok rövid lenni!


Adott egy 40-es pasi, felesége van és 2 gyereke. Régóta ismerem (csak a pasit, a családját nem) , nemrég újra elkezdtünk beszélgetni. Elmesélte, hogy a feleségével kb. 2 -3 havonta van szex, Ő elhanyagoltnak érzi magát, a felesége semmilyen formában nem foglalkozik vele stb.

Ennek ellenére szereti a feleségét, a gyerekeit és soha nem hagyná el őket, de eljutott odáig hogy nem bírja.


Nekem nyilvánvaló ajánlatot tett.

Namost... én 27 éves vagyok, egyedülálló. A pasi mint férfi és mint ember is nagyon szimpatikus nekem, és ha egyedülálló lenne már régen nem lenne kérdés mit kezdjünk egymással. Most is ez a véleményem róla, de nem merek ( még egyszeri , alkalmi kapcsolatként) belemenni.

Egyébként izgat a dolog, de tartok tőle. Nekem sok vesztenivalóm nincs.


És mielőtt jöttök a : "szétdúlsz egy családot" dumával, ehhez 2 ember kell, és tudjátok nem mindig a szerető NŐ a csábító, sokszor a pasik teszik meg az első lépést!

A legjobb barátnőm is házasságban él és nála is azt veszem észre, hogy nem csak magát hanyagolja el, hanem a férjét is. Így ne csodálkozzon egy házas nő sem ha egy idő után megcsalják....


A kérdés: belemenjek-e? Tudom, hogy nekem akár rövid vagy hosszútávon, de csak a szerető szerep jutna. De CSAK a szexuális vonzalmam és az izgalom miatt belemenjek?


27/ N


2014. okt. 10. 07:56
 1/6 csabika1971 ***** válasza:

Igaz legtöbbször a férfi a csábító, de ehhez kell egy nő is aki szétteszi a lábait. Az az nagyon is kettőn áll a vásár.

Az meg, hogy mit mond csak egy dolog, nem voltál ott, hogy tartsd nekik a gyertyát. Lehet rendszeres szexis köztük, és látszatra boldog családi élet, míg közben a kandúr skalpokra vadászik.

Neked nincs vesztenivalód? Furcsa, hogy ezt mondod. Mert én fordítót esetben félteném a lelki ismeretem, hogy igenis én leszek az aki esetlegesen szétzúz egy családot.

Lehetett is volna ilyenre esélyem, talán a legszebb nővel akit valaha láttam. Még is ott hagytam, mert volt családja! Nem mondom nem csalta meg mással a utána a férjét, nem tudom. De egy biztos, hogy nem velem.

Annyi pár nélküli pasi grasszál a világban, miért nem keresel egyet és azzal bújsz ágyba. Miért éppen egy családos pasi hozz kísértésbe. Kinek ráadásul nem is kellesz, csak egy kóbor numerára.

2014. okt. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegy amit jonak latsz. De ne feledd barmit teszel elobb probald magad a no helyebe elkepzelni magad, akinek a tarsat elcsabitottad. Szerintem az a korrekt ha a ferfi szembenez a hazassagaval, megoldja otthon a problemait es ha nem akkor elval. AZTAN fog keresni teged. Barmi is lenne a dologbol valaki csak serulni fog! vagy te, vagy o vagy a felesege! Szoval ketlem hogy a gyors nemi kapcsolat lenne a megoldas erre.
2014. okt. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg fognak itt engem kövezni ezért, de... ha te nem, belemegy majd más. Az a család már úgyis romokban, ahol a pasi félre akar lépni, itt nem te tennéd tönkre. Szerintem.

Nyilván nem szép dolog, de egyetértek veled, nem te csábítottad el a pasit, ő tett neked ajánlatot. És ismét... Ha te nem fogadod el, keres valakit, aki igen.

2014. okt. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is kaptam hasonló "ajánlatot" a legjobb barátomtól. Ő "csak" élettársi kapcsolatban él, gyerek nincs... és én is vonzódom Hozzá, de nem tudom, mit tegyek... :(
2014. okt. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen a pasi tett ajánlatot és valószínű ha nem veled akkor mással teszi meg a dolgot.Itt az a kérdés,hogy mit súg a lelkiismereted.Szóval te döntesz.Bár bevallom őszintén az én lelkiismeretem nem engedné a dolgot.
2014. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy feleségül akarok menni hozzá :D

Engem pont ugyanaz vonz a dologban ami őt. Az izgalom.

Nyilván tisztában vagyok vele, hogy "csak" szexre kellenék neki, de ezt magamtól is feltételeztem!


Annyiban adnék igazat a válaszadóknak, hogy ha nem én akkor majd más. És nem biztos hogy lenne lelkiismeret furdalásom. Nem rajtam múlt a házasságuk boldogsága.

2014. okt. 10. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!