Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, ha egy férfi érzelmileg nem tud kötődni a nőkhöz és testileg is vannak gondok? Trauma, önbizalomhiány, félelem a csalódástól vagy egyéb?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 30 éves fiúval 10 hónapja, majd 2 hónappal ezelőtt megcsókolt. Zárkózott típus, nagyon nem mesélt a bensőbb dolgairól, én meg nem faggattam, de kedveltem nagyon. Jó volt vele lenni, mindig fogta a kezem és ölelgetett. A 2 hónap alatt testileg sem tudott közeledni felém, de gondoltam idő kell neki. Egyik pillanatról a másikra elutasító lett és azt mondta nem tud mélyebb érzelmeket táplálni irántam, elkezdett sírni és mondta, hogy ne folytassuk. Nyilván ez ellen az ember nem tehet, szerelmet másból kierőszakolni nem lehet. Na de aztán pár perc beszélgetés után mikor kívánta, hogy legyen olyan, aki szeret engem én meg szintén kívántam neki, hogy találjon olyat, akibe beleszeret (persze legbelül rettenetesen éreztem magam) megint elkezdett sírni és mondta hogy már próbált, de senkibe nem tudott beleszeretni. 28N
2014. okt. 15. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
A rejtélyre a választ csak tőle tudhatnád meg. Lehet, hogy van valaki a dolgok mögött, esetleg meleg a srác. Ki tudja?
2014. okt. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy igazat mondott. lehet, más nőket tud szeretni, csak nem akart téged megbántani, ezért "sírt".
2015. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!