Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves fiú, férfi sorstársak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiú, férfi sorstársak, hányan vagytok úgy, hogy de "szükségetek" lenne, már egy kedves, megértő és számotokra szép NŐ-re?

Figyelt kérdés

Röviden írjátok le, pár szóban, hogy milyennek képzelitek el és írjatok saját életkort is.

Pl., az én esetemben.:

Legyen őszinte velem mindenben, legyen annyira szép, hogy belé tudjak szeretni (Tényleg nem kell semmi "nagy dologra" gondolni a szépség terén. Persze szeretném, ha tudná, hogy nekem tettszik és tudná, hogy szép!), szeressen virágot kapni. 27/F



2014. okt. 15. 13:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs baj olyan nőt keress, aki igazán tetszik! Azért érzésedet, kedvességedet ne vidd túlzásba, mert az nem túl megnyerő!
2014. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"Azért érzésedet, kedvességedet ne vidd túlzásba, mert az nem túl megnyerő!"


Való igaz, szélsőségekbe nem jó esni. Azt hiszem én nem is estem.

Szerintem azért a kedvesség, még töményen is megnyyerő az intelligens nők számára!

Igen, egy kéretlen udvarló érzései nyilvánvalóan "nem túl megnyerőek", dehát a szép virágot a káposztalepke is megnézi, nem csak a fecskefarkú lepke!

2014. okt. 18. 16:11
 13/20 anonim ***** válasza:

Legyen jófej, érezzük jól magunkat együtt, és őrülten vonzódjunk egymáshoz mind testileg, mind lelkileg. Legyen hasonló életfelfogásunk, és a jövőre vonatkozó terveink is keresztezzék egymást. Kár, hogy ilyen csak a mesében van.


30/F

2014. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Kurtz Bickle ***** válasza:

Bemásolom válaszom egy hasonló kérdés alól:


- jóindulatú

- kedves

- hűséges:

Elítéli a megcsalást, és nem tenné meg soha. Úgy gondolkodik, mint én, hogy, ha valami problémája van, akkor megbeszéljük, ha pedig valami miatt nem boldog, és nem tudjuk megoldani, akkor őszintén elmondja, és szakítunk.

- élénk a szexuális fantáziája, pajkos, és szenvedélyes

- intelligens:

Lehet vele az élet dolgairól beszélgetni. Nem csak hallgatóság, hanem hozzá tud szólni különféle témákhoz.

- érzelmes:

Sokat jelentenek neki az apró kis érintések, simogatások és összebújások. Mer beszélni az érzéseiről, érzelmeiről, nem taktikázik.

- igényes:

Stílusosan (van neki saját), nőiesen néz ki, nem - vagy csak kicsit, ízlésesen - sminkeli magát. Kulturáltan étkezik, tehát odafigyel arra, hogy mit vásárol, az honnan jött, mi van benne.


Külsőt illetőleg nincsenek olyan magas elvárásaim. Nőies alak, nőies, finom arcocska, kecsesség, báj. Nagyon sok ilyen nőt látok az utcán.

2014. okt. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Én mindig próbálom leredukálni a "kívánságaimat", valljuk be vannak, de például eddig sohasem tudtam azt mondani, hogy "na ez tettszik", vagy "ne ez nem", nekem nincs éles elképzelésem, mondhatni lövésem sincs, hogy milyen lesz. Azt tudom, hogy aki eddig tettszett, az milyen volt, de utólag sohasem tudok konkrét magyarázatot adni, hogy miért. Általában tucatnyi érvet fel tudok sorolni, de azok emberenként mások és sohasincs közöttük egy kiragadható.


A jelenlegi tapasztalatom alapján, az őszinteség lenne a legfontosabb, tehát, ha én őszintén beszélek pl. a családomról, akkor elvárható lenne, hogy Tőle, se annyit halljak, hogy "ja, nekem átlagos szüleim vannak".

Igazából ez nem csak a párkapcsolatra igaz, hanem akkor is, ha az illető hölgy csak barátnak tart.

Ha látja, hogy megnyílok, akkor picit ő is megnyílhat.

Illetve ha ügyetlennek, vagy kevésnek tart, jobb, ha kimondja, mintsem úgy kezel, mint egy gyereket. Ez az utóbbi viselkedés elég elszomorító tud lenni.


Ja és nem érdekel, ha a randink előtt egy szélhámossal randizott és azért késett, szélsőséges esetek mindannyiunk életében vannak. Pl. a következő randi előtt én is kaphatok egy 60 km/h-val döcögő buszt a főúton, amit 15 km-en keresztül képtelenség megelőzni.

A lényeg, hogy ezeket elmonjuk egymásnak.

2014. okt. 20. 16:36
 16/20 anonim ***** válasza:
56%
A kérdés szánalmas,nem egy "Normális" Nő röhög itt könnyezve melletem. Men csodálom hogy még egyedül vagytok srácok.A csajok nem szeretik ezt az érzelgős szarságot. Szerintem itt a hiba bennetek. Nem szabad kiadni magatokat és koldulni szeretetért. Egy férfi legyen mindig titokzatos.
2014. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Fiúk ti nem vagytok normálisak komolyan.

Esetleg nem vettétek már észre hogy a világ pont forditva müködik?

2014. dec. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Van az utolsó két kommentben elgondolkodtató!

(Az elsőre up, a másodikra sem lefelé mutató hüvelyk!)


Jó, de mennyire érdemes átengedni a Nő kezébe a kezdeményezést?

Szerintem ha a férfi látja, hogy van valami pozitív "érdeklődés" felé, akkor azért a markánsabb első lépéseket nekünk illik megtenni!

2014. dec. 1. 13:04
 19/20 anonim ***** válasza:

"Nő kezébe a kezdeményezést"

Ha itteni ismerkedési kezdeményezés akart lenni akkor,a nők erre mind azt mondja itt nem ismerkedik,ha ez nem igy van akkor győzd meg hogy igy legyen.


Szerintem ha a férfi látja, hogy van valami pozitív "érdeklődés" felé, akkor azért a markánsabb első lépéseket nekünk illik megtenni!


A nők nem fogják megtenni csak akkor ha iszonyat jól nézel ki,és akkor ez ösztönzi őket,ébredj fel a világ külsőségekre épül,nem arra hogy kinek mekkora a szive.

2014. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

"A nők nem fogják megtenni csak akkor ha iszonyat jól nézel ki, és akkor ez ösztönzi őket, ébredj fel a világ külsőségekre épül, nem arra hogy kinek mekkora a szive."


Tudok ellenpéldát! Az pedig, hogy mi tettszik meg, bennünk fiúkban a lányoknak, szerinted adott esetben tudom? Te tudod? Gondolom, miután, már elmondják, akkor igen...

2014. dec. 1. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!