Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme?

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapja vagyunk együtt, egyszer se voltam náluk, viszonylag ritkán találkozunk. Pont emiatt sok is a vita, van így értelme? Én vagyok a pasi a félreértések elkerülése végett

Volt hogy elindultam, és úgy küldött haza, hogy nem kellesz ne gyere... Csak mert bekattant, még a szülinapját se tölthettem vele, pedig megígérte.

Sokat is veszekszünk emiatt, és még ő érzi úgy, hogy én vagyok a hülye meg az érthetetlen, hogy minek veszekszek vele. Azt mondja nagyon szeret majd találkozunk, és majd lemehetek hozzájuk, de minden alkalmat visszamond, megtiltja és ez szüli a vitákat...


2014. okt. 16. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajna nincs.
2014. okt. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg... A csaj kattant, vagy titkol vmit. Szentem dobjad..../L
2014. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs értelme.

Nekem ebből olyan, mintha lenne még más valakije is, azért nem mehetsz soha és azért ér rá csak ritkán.

2014. okt. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tényleg teljesen olyan, de ebben biztos vagyok hogy nincs, a miértjére nem térnék ki, mert azt oldalakon keresztül ecsetelhetném. Éppen ezért nem is értem az adott szituációt.
2014. okt. 16. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennek az egésznek semmi értelme.
2014. okt. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!