Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit éreztek, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit éreztek, amikor a barátnőtök soká ír vissza? (legyen az 1-2 óra vagy több)

Figyelt kérdés

Tudom, nem a virtuális világ alakítja a kapcsolatot, de a párommal gyakrabban tudunk így üzenetet váltva beszélni, mint találkozni.

Általában ő sokára szokott válaszolni, egyéb teendők vagy akármi miatt, én meg a teendők mellett akkor is próbálok rá időt szakítani és hamar visszaírni. Van hogy 1-2 óráig nem ír, én meg 10 perc, fél órán belül, vagy hamarabb visszaírok.



Én így eléggé vágyódok néha, hogy írjon már, és mi van ha nem jutok ilyenkor eszébe?


Egy kicsit meg kéne leckéztetnem, és hagynom, hogy ő is vágyódjon utánam?


2014. okt. 16. 09:30
1 2
 11/11 anonim válasza:
szerintem valami jó vastag faszt szop épp :P
2014. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!