Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontosabb az alvás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb az alvás, mint a család?

Figyelt kérdés

Elsőre bután hangzik a kérdés, de elmondom mi a helyzet:

Páromnak szinte csak 2 "üzemmódja van": dolgozás és alvás

Persze oké, dolgozzon, nem is ezzel van a gond, örülök is, hogy van munkája, de az utóbbival, az alvás-mániájával már kezdi tönkretenni a kapcsolatunk. Ha délelőttös 8 órában, délután elalszik, 1-2 órát szinte minden nap. Ha délutános képes délelőtt 10-11-ig is aludni. De a legrosszabb az éjszakai műszakja után van:hazajön, kb fél8tól képes akár délután fél5-ig aludni. Hétvégén ha ithhon van alszik megint vagy 10-11-ig, napközben megint 1-2 órát. Igaz, nem is fekszik le éjfél előtt, de ez már sok! Van egy 13 hónapos lányunk, ő is mindig csak azt látja, hogyha apa itthon van, akkor alszik. Nincsenek családi programjaink(max a bevásárlás), nincsen szinte életünk sem, mert apa fáradt, apa alszik. Beszéltem vele már erről, de csak vitába torkollott, mert nem érti mi bajom van ezzel, neki ilyen sok az alvás igénye. Csak az a gond, hogy régen is sokat dolgozott és nem volt így! Nem beteg meg semmi ilyen, hanem egyszerűen olyan, mint aki totál életunt! A lányom is hiányolja az apját nagyon, mert velem alig beszél, vele alig játszik. Mit csináljak már, hogy minden a régi legyen és újra foglalkozzon velünk alvás helyett?(Még most is alszik..)


2010. jan. 24. 09:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és hozzá kell tennem, hogy semmi időm nincsen magamra, sosem csinálhatok azt, amit szeretnék, mert nem tehetem meg, mert a lányomra figyelnem kell minden pillanatban, nem tudom így semmennyi időre sem a páromra bízni, mégha itthon van is, mert nem ér rá nagy elfoglaltságában..
2010. jan. 24. 09:45
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meg kéne nézetnie magát orvossal, lehet hogy csak vashiányos, ilyenkor a vér oxigénszállító képessége csökken, és ettől az ember fáradékonyabb, aluszékonyabb lesz. De lehet más rendellenesség is az oka.
2010. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért az tény hogy 3 műszakhoz sosem lehet hozzászokni, ez a szervezet teljes felborítása mindig más időpontban aludni.


Ha régebben nem volt baja ettől, akkor most kezdenek kijönni a fáradékonyság tünetei. Nem tudom mi segíthet, vitaminok vagy valami más. De mindenféleképpen jó lenne megbeszélni vele, még akkor is ha nehéz :(

2010. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lusta és érdektelen

Esetleg depressziós lehet. De sztem szarik az egészre. ha érdekelné a gyereke, többet foglalkozna vele.

2010. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!