Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt tudnátok lenni, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt tudnátok lenni, egy "ilyen" lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem tudja az érzéseit kimutatni, nem bújós, de a szexet se nagyon igényli. Az a kifogás, hogy legyen elég, ha jön hozzám és esetleg főz nekem. Ennél nekem többre lenne szükségem, érzelmi téren. Nagy igényű vagyok?
2014. okt. 16. 12:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd nem szerelmes beléd, számomra eléggé egyértelmű.
2014. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
De akkor minek volt velem? Pénzem nincs, egzisztenciám se. Mindegy is, mivel eléggé lehúzta folyamatosan a kedélyállapotomat, ma megbeszéltem vele, hogy inkább külön folytassuk, jobb lesz így mindkettőnknek. Nagyszerű ember, csak nekem olyan valakire van szükségem, aki ki tudja mutatni az érzéseit és egy ölelésre nem mondja azt, hogy nem tud vele mit kezdeni.
2014. okt. 16. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!