Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt hogy már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy már csak én harcolok a kapcsolatunkért?

Figyelt kérdés
több mint 3 éve vagyok együtt a barátommal és kb minden félévben kiderül egy hazugsága amivel átvert.. miért hiszi azt hogy nem fog kiderülni?? és miért nem mondja meg őszintén ha már nem akar velem lenni? mindig azt mondja hogy akkor már nem lennénk együtt ha nem szeretne.mit tehetnék hogy leszokjon a hazudozásrol és hogy kicsit ő is tegyen ezért a kapcsolatért?
2014. okt. 16. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez már csak egy huzavona. Jobb mint a semmi....


Azt, hogy azt mondja h szeretlek az meg manapság csak egy szó mint a bukósisak vagy a kecske.

2014. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy ezek súlyos dolgok-e és van-e más baj is a kapcsolatotokkal.
2014. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mégis mivel ver át, időnként becsúszik neki másik csaj is?

Ha csak ennyi, akkor nyugodtan elhiheted, hogy szeret! Férfi részéről ez csak sport.

2014. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
olyan dolgok hogy pl a volt barátnőjével felvette a kapcsolatot beszélgettek. . ez volt kb 2 eve vagy elment dolgozni egy rendezvényre tavaly nyáron ott megismerkedett egy csajjal megtalaltam az smseket a telefonjában jo azt lezárta kb fél éve elhozta a volt szeretője kocsiját megszerelni azt hazudta 3honapig hogy a haverjáé az autó . ami meg ma derült ki hogy a másik volt barátnőjét bejelolte a sogora profiljan.. persze mondent tagad..
2014. okt. 16. 13:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Az hogy a csajairól tudsz az csak azt mutatja, hogy nem elég rutinos.


Baráti körömben kapcsolatban jellemzően azok nem csajoznak, akik más csajoknak nem különösebben vonzók. Viszont pont az ilyenek lelkesülnek be jobban, ha egyszer-egyszer adódik nekik egy kaland, és hagynak érte régi barátnőt, vagy akár feleséget, gyereket is. Akiknek viszont ez csak sport azokat nem tudja meghülyíteni egy sportszernek alkalmazott csaj.


Nem vagyok benne biztos, hogy ez túl vigasztalóan hatott...:)

2014. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Látsz rá lehetőséget,hogy megcsal bármelyikkel is vagy egy jövőbelivel?
2014. okt. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem nemgondolom hogy megcsal azért. .. de akkor miért érdeklik a volt csajai? ? engem hidegen hagy mivan a volt barátaimmal teljesen lezartam... nem azért vagyok vele 3 éve hogy tönkre tegyem az egészet az álmokat semmit sem erő kalandokkal.. tényleg ilyenek a férfiak? én vagyok ennyire naív hogy nem szeretnék hazugsagban élni csak egymásért előre nézve! ?
2014. okt. 16. 14:02
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Az általánosítást most fejezd be mert az mindenki utálja.

Nekem például eszembe nem jutna egy exemmel megcsalni, ez hülyeség ahogy van,akkor már inkább egy újat keresnék(szigorúan elméleti síkon). Valószínűleg simán barátkozik velük. Simán lehet hogy ő/ők is lezárták egymás között a kapcsolatot de attól még mint emberek tetszhetnek egymásnak és akarhatnak csak barátkozni.

Egyébként amíg nem adott rá okot,hogy ne bízz benne bízz benne különben csak baj lehet.

2014. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem általánosítani akartam bocsi.. csak felfoghatatlan számomra hogy igy elromlik egy kapcsolat a hazugságok miatt és az hogy miért nem tud őszinte lenni
2014. okt. 16. 14:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért nem tud őszinte lennie mert azthiszi hogy azthinnéd hogy megcsalod. Mond meg neki,hogy találkozzon nyugottan beszélgessen velük nincs vele bajod(ne is legyen) nem adott rá okot hogy ne bízz benne de ha tovább hazudik nem fogsz tuni bízni benne. Tehát lényegében az igazságot.
2014. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!