Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt hogy már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy már csak én harcolok a kapcsolatunkért?

Figyelt kérdés
több mint 3 éve vagyok együtt a barátommal és kb minden félévben kiderül egy hazugsága amivel átvert.. miért hiszi azt hogy nem fog kiderülni?? és miért nem mondja meg őszintén ha már nem akar velem lenni? mindig azt mondja hogy akkor már nem lennénk együtt ha nem szeretne.mit tehetnék hogy leszokjon a hazudozásrol és hogy kicsit ő is tegyen ezért a kapcsolatért?
2014. okt. 16. 13:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
amiket leirtam hogy tudnék bízni benne? ? nem hinném hogy baratsagbol kivancsiskodik utanuk. persze hogy nem esik jol kinek esik az jol ha valaki az exevel van elfoglalva még hogy nyugodtan talalkozgasson vele ... kibirná azt józan ésszel elviselni? elvileg azért az exe mert nem működött valami akkor minek találkoznának ... na mindegy
2014. okt. 16. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!