Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a Szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a Szüleim nem nagyon beszélgetnek a Barátnőmmel? Illetve igazából nem is nagyon érdekli őket.

Figyelt kérdés

Már együtt vagyunk egy ideje, minden tökéletes, amint lediplomázom, össze is költözünk (1 éven belül). Babákat szeretnénk, szóval több, mint tökéletes a kapcsolatunk, és megbolondulunk, ha megpillantjuk egymást.

A szüleimnek kb 1 hónapja mutattam be, addig félt a találkozástól, mert izgult nagyon. Minden simán ment, mondjuk elég keveset beszélgettek, nagyjából 5 percet, és akkor is inkább érdektelen témákról, ami abból fakadt, hogy honnan jött éppen hozzánk. Aztán elvonultunk. Azóta kb 3-szor látta őket, és akkor is szinte csak köszönnek és ennyi.

Engem még később mutatott be szüleinek, ez 1 hete történt meg. Nagyon örültek nekem, láttam rajtuk, hogy nagyon bejövök neki, és hallottam, ahogy az apukája azt mondja anyukájának, hogy jó lenne beépíteni a teraszt, hogy legyen nagyobb hely, és tudnának itt lakni a fiatalok. Szóval eléggé taroltam, és ezt látom is.

Amikor hazajöttem, szinte meg sem kérdezték Szüleim, hogy mi volt, és szomorú vagyok, hogy ekkora az érdektelenség az irányunkban. Amikor rákérdezek, akkor persze tagadják, hogy nem érdekli őket, de hát ezt látom.... Apukám mindig örül, ha van valakim, és ez biztos így is van, mert kb minden hétvégén lejárnak Balatonra, hogy itt mi együtt lehessünk diszkrét körülmények közt.

De már ott tartok, hogy nem is hívom át szívesen, mert zavar, ahogy a szüleim viszonyulnak hozzá. Mintha egy teher lenne, hogy itt van.


Valakinek van ilyen tapasztalata esetleg?



2014. okt. 16. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki hogy kezeli, nem baj az, majd megszokják egymást.
2014. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szüleim nagyon közvetlenekk tudnak lenni és nagy dumások, de vele valahogy nem. Sőt, egyik korábbi barátnőmmel sem voltak. Talán nekem kéne csinálnom valamit? Azt szeretném, hogy jól elbeszélgessenek.
2014. okt. 16. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:
A szüleid nem akarnak beleszólni és azért viselkednek igy. A fius szülöknek rosszabb, mert bármit mondanak akkor az mindig rossz,de ha tartozkodobbak akkor nincs belőle vita. Van egy bátyám és a szüleim eleinte rendesek voltak az épp aktuális barátnőjével és mindig anyukám volt mindenért a hibás, most már az én szüleim is tartozkodobbak. A másik majd idővel kiderül, hogy ki a rendesebb szülő, mert a lány oldaláról lehet kedvesebbek de a későbbiekben nehogy mindenbe beleszóljanak, ne legyen egy kis saját gondolatod se. Költözzetek össze, de kizárólag külön ketten, meg ne bolondulj hogy a lány szüleihez. Más dolog néha elmenni, meg más dolog együtt élni.
2014. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!