Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam, ki írjam e a kérdést de már nem tudom mit tegyek.


Párkapcsolatban élek immár 2 éve. Szeretem a lányt, és ő is engem, de...

Mikor összejöttünk, mivel nem volt hova mennünk még, édesanyámhoz költöztünk. Eleinte nem is volt semmi gond, aztán jött egy pc játék. Párom innentől kezdve elindult a lejtőn lefelé.

Én dolgoztam napi 12 órát, őt kitették a munkahelyéről és otthon ült egész nap a játék előtt.

Volt, hogy a szerelmi életünkbe is bele szolt a játék, mert épp a fegyverét szedte ki valami itancebol.

Anyámmal többször összeveszett, mert anyám karakán típus, és odavágja ami a bögyét nyomja.


Volt, hogy két hétig a kád felé sem nézett, a szobában evett, két hétig ugyanaz a ruha rajta stb...


Ez addig fajult, hogy anyám közölte: vagy megy a lány vagy rendőrrel tetteti ki.

Én ezt nem vártam meg, így elköltöztünk.

Sajnos a helyzet itt sem javult. Én melózok, ő játszik.

Ha valami nem sikerül abba a játékba akkor velem ordít, mert meg zavartam.

Többször észrevettem, hogy más játékosokkal igen csak intim hangnemet üt meg. Ha rá kérdezek, annyi a válasz, hogy engem szeret, csak hülyültek. Mivel ez ugye valami internetes játék.

És ami a legrosszabb, hogy költ is rá, nem is keveset, mert valami kosztüm vagy mi neki kell. Nagyon nehezen jövünk ki a pénzből, mert ugye csak én keresek.

Amit a játékra költ, azt az anyjától kéri aki ugyancsak nem dúsgazdag, sőt!


Szeretem, nem akarom el veszíteni, hiszen eleinte nem ilyen volt. Szakemberi segítségről hallani sem akar.


Gondoltam arra, hogy le mondom a netet, de akkor hatalmas cirkusz lenne.


Mit tehetnék? Teljesen kilátástalannak érzem az egész szituációt.



2014. okt. 17. 01:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Lemondod a netet. Ennyi.
2014. okt. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, te vagy a férfi, te keresel, akkor nehogy már neki álljon feljebb. Lemondod a netet, és kész. Cirkusz lesz? Na és? Majd kiheveri, de ha neked így jó...
2014. okt. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ha lemondom a netet, azzal olajat öntök a tűzre, hiszen így egy idegroncs amiatt a ...r miatt.


Nekem meg nem hiányzik egy ordítozós hónap.

2014. okt. 17. 01:48
 4/16 anonim ***** válasza:

Nézd, ennél már csak rosszabb lehet, ha hagyod.

Csináld, ha megvan hozzá a tököd, ha meg nem, akkor szipolyozza csak tovább anyádat.

2014. okt. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Persze, mondd le a netet, csak az a baj, hogy azzal nem oldasz meg semmit. Én inkább egy kiadós beszgetésre szavazok. Érdekes, hogy azóta játszik, hogy kirúgták. Az ilyen mértékű játszás valószínűleg pótcselekvés, valami hiányzik neki, vagy baj van, és ebbe menekül. Szerintem depressziónak is van esélye. Üljetek le, és próbáld meg megbeszélni vele, hogy mi a hiba, mire van igazából szüksége, és kell-e neki segítség.
2014. okt. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem ki a szavaiból, hogy előbb szokott rá a játékra, és aztán rúgták csak ki.
2014. okt. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Rendben, megpróbálok beszélni vele. Ha más eshetőség nem marad, le mondom az internetet. Nekem semmi szükségem rá, hát neki se legyen.

Lehet, pont azért lett ilyen, mert kirúgták?


Holnap le ülök vele beszélni. addig meg elteszem valamelyik zsinórt a géptől, hogy rám figyeljen közben.

2014. okt. 17. 01:56
 8/16 A kérdező kommentje:
Mielőtt ki rúgták már játszott, de akkor még nem sokat.
2014. okt. 17. 01:57
 9/16 anonim ***** válasza:
tuti h függö.Te mit kit akarsz?Ha ő kell akkor mond le a netet és lessz ami lessz.Menjen el dolgozni és akkor lessz pénze netre.Legyen rászorúlva h értékelje.Ha minden a segge alá van rakva tuti nem fogváltozi.Meg ez lehet h már sullyosab.
2014. okt. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Gondoltam már arra, hogy csinálok a játékba valamit amiért kirúgják, csak sajnos fogalmam sincs eszik e vagy iszák azt ...rt. Gondolom internetes játékból ki szokták rúgni a trágárkodókat vagy valami.

Így nem lenne cirkusz a net miatt. Nem engem utálna meg, hanem a játékot.

De mivel angol nyelvű játék, megvagyok lőve a német tudásommal.

2014. okt. 17. 02:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!