Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon meghízta, a párom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon meghízta, a párom egy darabig kérte, hogy fogyjak le, majd elhagyott?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha lefogyok, van esélye, hogy visszacsábítsam?
2014. okt. 17. 14:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, lefogytál közel negyven kilót! Ajándékozd meg magad egy szép ruhával és menj el szórakozni a barátnőiddel. A volt párodat meg felejtsd el végleg.
2014. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
56%
Először is, gratulálok a változáshoz! Változni viszont soha nem más miatt, hanem magad miatt akarj! Persze az más, ha a párod, környezeted motivál, hogy elérj valami olyat, ami a te egészségednek is jót tesz! Ez viszont nem motiváció, hanem ultimátum/zsarolás, vagy nevezd, aminek akarod! Nekem sosem kellene olyan pasi, aki ilyen választások elé állít és ráadásul a kivitelezés során is magamra hagy! Válassz kicsit jobban, egyszer élsz, soha ne add alább a boldog, harmonikus kapcsolatnál!Ergo, nekem nem jutna eszembe visszacsábítani...
2014. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Felesleges visszaédesgetni! Minek? Én 150/ 83 kiló vagyok. 40 éves. Nő. 30 kilót híztam egy súlyos betegség miatt, pedig versenyszerűen futottam. Közben gerincsérvem lett és küzdöttem a rákkal is. Fel sem merült, hogy a párom lelép. Pedig imádják(nák) a nők, én meg nem tudom lerázni a hódolóim... Ez nem kiló függő!!! Ha érzed fogyj, de inkább mozogj kilótól függetlenül és tarts ki... nem a kiló számít, ugyanakkor neked sem volt fontos az ő kérése... szóval más az igazi mindkettőtöknek!
2014. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én megertem a parodat. Engem nem zavart amikor a parom 20 kilót hízottde a 110 kiló az nagyon durva túlsúly.

A szerelmet nem kilóban merik de a szexualis vonzalmat megölheti egy ilyen hízas. Plusz hiaba kert te leszartad a fejet ami emberileg se rokonszenves.

2014. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

110 kg az nagyon dúúúrva!

És bármilyen fura de érthető.


Nem úgy ismert meg téged és nem úgy szeretett beléd h 110 kg voltál, hanem úgy hogy jól néztél ki.


De mint kiderült lusta is voltál.

2014. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
"Szerintetek ha lefogyok, van esélye, hogy visszacsábítsam?" Dehogy fogytál le!Akkor ezt nem írtad volna! KAMU!
2014. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ugyan már. Ha valakit igazán szeretek, nem azt szeretem amit a mérleg mutat, hanem az embert. Az én férjem is volt hogy magára szedett jó pár kilót és 110 kg lett ő is, mégis szerettem és szeretem azóta is. És én soha nem piszkáltam. A munkahelyváltása miatt fogyott vissza 97-99 kilóra, ami a magasságához pont jó.


Szerintem jobban jársz ha nem őt szerzed vissza aki ennyire felszínes, hanem keresel másik pasit aki téged szeret majd, nem a kilóidat.

2014. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!