Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van az exemből, és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van az exemből, és az osztálytársamból. Hogyan állítsam le őket? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem csak az exemből hanem az idióta osztálytársamból is elegem van. Már kiszerettem az exemből, vége van, nem keressük egymást. Nekem más tetszik, de a bugyuta osztálytársam azt hiszi bele vagyok zúgva az exembe, és ezzel idegesít. Ma odament a volt barátomhoz, azzal hogy még mindig szerelmes vagyok belé. Erre az exem: nem érdekel, mert egy rossz .... Már elnézést, de ez felháborító. Mi jogon mondja ezt rám? Megakartam tőle kérdezni de persze addigra már elment. Ezért írtam neki, hogy a szemembe mondja, erre ő hogy ő nem is mondott ilyet csak hogy nem érdekli. Annyira utálom ezt, hogy velem jópofizik, hátam mögött meg lehord mindennek. Nagyon gyerekes szerintem, a viselkedése.. Persze az osztálytársamnak is-.- Hogyan állítsam le az osztálytársam, hogy fejezze be a kombinálás, és az exem is, hogy ne mondjon semmit a hátam mögött mert nagyon idegesítő..!!

2014. okt. 17. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Kis fiatalok még... Ne a saját karosztályodból válassz pasit, hanem 2-3 évvel idősebbet inkább, mert ezek még nagyon gyerekek. :)
2014. okt. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm.:)
2014. okt. 18. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!