Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy végig az "exével (? ) " élt együtt, hogy tegyem magam túl ezen?

Figyelt kérdés
Most szakítottunk, mert éveken át annyit hazudozott nekem (főleg a volt nő miatt), hogy egyáltalán nem bíztam meg benne. Együtt éltünk, de néha hazament. Azt mondta külön háza van , egyedül él, de megtudtam, hogy ez nem igaz, és még mindig a (volt?) nővel és a közös gyerekükkel lakik. Már világos 4 év alatt miért nem vitt el soha magához. A nő tudott rólam, de ezek szerint létezik olyan h x idő után elviseli, ha van egy mellékes is ( én). Valahol mindig is sejtettem, de most már tudom, pedig annyit hitegetett ,hogy szeret... Sose fogom magam ezen túltenni. Annyira rosszul vagyok, hogy egyszerűen élni se akarok, nem tudom ekkora csalódást ,hogy tudnék elviselni. Valami jó tanács? Ennyire életembe nem voltam padlón... 23/l

2014. okt. 17. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
az én párom zippel meg rarral élt együtt, hát mit ne mondjak, sokkoló volt a hír
2014. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rohadt vicces..kár h nem tudok rajta röhögni...te is aztán megértő ember lehetsz :(
2014. okt. 17. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy én hiába vagyok együttérző, egy egy személytelen weboldal, még az arcomat se látod, a nevemet se tudod...

én együttérzek veled, engem is volt hogy már kegyetlenül átvertek, meg hülyének néztek (igen, tényleg volt)


csak azt tudod, hogy megpróbálsz magaddal békét kötni. Lassan fog menni, és talán most tök kilátástalannak tűnik az egész, de hidd el, eltelik pár hónap, esetleg egy-két év és másként fogsz erre az egészre gondolni.

2014. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem magammal van a bajom, hanem amit velem tettek. Úgy érzem nagyon nem ezt érdemeltem 4 év után, ő volt az életem középpontja, és most nem maradt kb semmim. Hát de ugye "messziről jött ember azt mond amit akar".. ;(
2014. okt. 17. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaj tee... :/

Együttérzek veled. Velem is hasonló történt. Igaz a tiedhez képest nem ennyire durva. De az én volt barátomról kiderült, hogy mellettem volt egy másik barátnője egy fél évig.Annyira megviselt,hogy azt hittem végem van. Idővel jobb lesz, de bennem is nagyon megmaradt még mindig.

kitartást neked!:)

2014. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rajtam is csak az idő segíthet.. ;(
2014. okt. 17. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!