Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakított velem?

Figyelt kérdés

Egy hete megismertem egy férfit munkában. Nagyon jól elvoltunk, megnevettetett, kedves volt, okos, aranyos és a nap végén elhívott randizni. Alig telt el egy fél óra, megcsókolt. (A randi alatt.) Hajnali 4kor mentem haza, olyan sokáig tartott és a végén megkérdezte, hogy szeretnék-e a barátnője lenni. Mikor legközelebb megint mentem dolgozni, megerősítette a szándékát. Munkán kívül csak egyszer találkoztunk ez alatt az egy hét alatt, mert hajnaltól zárásig van két napot, utána az anyukájához megy, akit ápol és közben tanul a vizsgáira. Munka közben meg nem is tudtunk beszélgetni, mert amikor volt, hogy műszak után ott maradtam nála, 2x is kifigyelt a diszpécser és elküldött. Valamelyik nap megfogalmazódott bennem egy ötlet, amit tegnap elmondtam neki és kértem, hogy nézze reálisan a dolgokat, ne legyen dühös, ne akadjon ki, mert csak egy ötlet, ha nem tetszik, el lehet vetni. Azt mondta, vele mindent meg lehet beszélni. Elmondtam neki. Kiakadt olyannyira, hogy azt írta, megy lefeküdni, majd holnap (vagyis ma) megírja a válaszát. Az eredmény a szakítás volt, az alapja az ötletem. Pedig csak meg akartam könnyíteni a kapcsolatunkat, hogy többet tudjunk találkozni. Próbáltam kérlelni, hogy beszéljük át, találkozzunk, talán lehet, tényleg nem jó ötlet, de ő nem tágított. "kész, így döntöttem." "ez van." " a döntésem végleges". Kb ilyeneket mondott. Gyerekesnek, felelőtlennek tartott, de valamilyen szinten ő is az. Egyszer sem hallgatott meg, mindig az volt, amit ő akart. Az elején pedig direkt ő mondta, hogy egy kapcsolatban először a felek megbeszélik, miért is szeretne az egyik szakítani és vagy helyre lehet hozni, vagy szétválnak az útjaik. Ő nem hagyta ezt, egyből kimondta a döntő szót. Lehet egy ötletre alapozni a szakítást, amivel csak jót akartam?

20l 37f


2014. okt. 18. 10:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a férfi nem akart veled semmi komolyat. Azért egy ötlet miatt szakítani kicsit durva. Egyszerűen megmondhatta volna hogy nem, mert korainak tartja és kész. Én a helyedben nem foglalkoznék vele.


Egyébként meg kihagytad a leírásodból a legfontosabb részt, szóval jogosan kérdezte mindenki a konkrét okot.

2014. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Őt is érdekeltem. Mert ő hívott randizni, ő kérdezte meg, hogy lennék-e a barátnője. Ha elmúlik az ijedelem, lehet, hogy visszatér :/ Én nagyon szeretném. Köszönöm a válaszokat és, hogy próbáltok kedvesek lenni!
2014. okt. 18. 11:43
 23/32 anonim ***** válasza:

20 évesen még épphogy felnőttnek számítasz ő pedig mar javakorabeli ferfi.


Szerintem veled csak egy könnyebb kapcsolatot keresett,semmi elköteleződés. Amikor meg rajott hogy te ennyire komolyan veszed akkor visszaleprtt.

2014. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

"Arra gondoltam, hogy költözzünk össze." Valahogy ez volt a gyanúm.


Egy hét és kb. 1,5 találkozás után iszonyat gyors lenne összeköltözni, még akkor is, ha komolyak voltak a szándékai. Gyakorlatilag nem is ismeritek egymást, de te máris költöznél és fenekestől felforgatnád az életét stb. Ezzel bárkire rá lehet hozni a frászt. És az ember fejében akaratlanul is megfordulnak olyan kérdések, hogy pl. mit akarsz tőle (személyiségébe ilyen gyorsan nem lehet beleszeretni), minden férfivel ezt csinálod-e stb.

Persze, az optimális reakció az lett volna, ha szakítás helyett szól, hogy hátrább az agarakkal. De igen, lehet szakító ok is.


"Munkán kívül csak egyszer találkoztunk ez alatt az egy hét alatt" "csak nektek nem volna rossz, ha nem látnátok a párotokat nagyon sokáig?" Őszintén? Teljesen kibírhatónak hangzik. (Távkapcsolatban vagyok, lassan ölni tudnék, ha "ilyen keveset" láthatnám a párom.)

2014. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Lefeküdtél vele? Nem bántásból...de nem lehet,hogy ő csak szórakozásból akart veled lenni? Esetleg titokban felesége, gyerekei vannak?


Kicsit gyanús h ilyen miatt dob...Szerintem ő csak szórakozott...amikor meg látta h te komolyan gondolod visszatáncolt.

2014. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Szerintem korainak gondolta. Egy hete ismered, egyszer randiztatok. Szerintem mondd el neki, amit az ötletedről leírtál és módosítsd arra, hogy nem összeköltözni, hogy utána sülve főve együtt, hanem pár napot egymásnál aludni (hol nála, hol nálad), mondjuk heti 3-at.
2014. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Már nem beszél velem :(
2014. okt. 19. 09:41
 28/32 anonim ***** válasza:
Elég erős a reakciója...furcsa. Tuti van vmi a háttérben. Lefeküdtél vele? Nem lehet,hogy csak megakart .....?:s
2014. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem akart többet, mint "barátság extrákkal"-t. Mihelyst megtudta, hogy te ennyire komolyan gondolod, lekoptatott. Ennyi.
2014. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem, hogy miért kérdezte meg 2x is, hogy lennék-e a barátnője. De mindegy is...
2014. okt. 19. 13:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!