Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható lenne, ha széttépn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható lenne, ha széttépném azt a csajt, aki a barátomra nyomul?

Figyelt kérdés

Nagyon pofátlanul nyomul a barátomra és engem nagyon idegesít, a barátom meg semmit nem csinál, csak hagyja. Sőt, az is lehet, hogy elmegy találkozni vele, mert szerinte a csaj nem akar tőle semmit, csak haverkodik. Hát hogyne... Amit még tudni kell, hogy a csaj az egyik ex dugópartnere.

Ebben az esetben szerintem az lenne a normális, ha én megkeresném a csajt, megfenyegetném és megverném.


20 már elmúltam


2014. okt. 18. 21:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Basszus ilyen kemény csaj vagy?A pasidnak biztos tetszene
2014. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg a pároddal kéne megbeszélni

elég viccesen hangozhatott ez a "pároddal" kifejezés, tekintettel arra mekkora szerencsétlenség lehet az összes ember akit ebben a kérdésben emlitesz(magadat is beleértve)

2014. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem csak irányítsd át, hogy inkább rám nyomuljon. A többit majd én intézem.
2014. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ha primitívnek tartod magad, tedd nyugodtan. Értelmes emberi lényként én nem tenném.


Amúgy meg ha menni akar a barátod, úgyis viszi... Komolyan kell neked egy olyan srác, akinek ennyi elég, hogy lecseréljen? Esetleg magadban nem vagy biztos, hogy képes vagy megtartani?

2014. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nyird ki a r.bancot
2014. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A barátommal már beszéltem, azt ígérte, lerázza a csajt, de semmit se csinált... csak sodródik az árral, mossa kezeit, hogy ő semmiről se tehet.
2014. okt. 18. 21:55
 7/22 anonim ***** válasza:
Az lenne a normális, hogy ha békén hagynál mindenkit és ugy gondolkoznál, hogy mindenki azt csinálhat amit akar, mindenki azzal ismerkedjen akivel akar... gondolkozzál már még fiatalok vagytok teljesen normális, hogy egy fiatal lány ismerkedik, megismerkedett veled, és megismerkedik más fiukkal is és majd ő saját akaratából eldönti kivel szeretne járni. Még ha a feleséged lenne és megcsalna akkor se lenne jogod megverni és fenyegetni, max. megkérdezhetnéd hogy miként szeretné hogy tovább legyen, együtt maradtok vagy elváltok. De ettől a fiatal lánytól és a barátodtól még ennyi jogod sincs, hogy ezt megkérdezd. Ismerkedj meg te is más lányokkal, barátkozz járjál te is még jopárral, biztos találsz jobbat is.
2014. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ez az előzménye, ha valakit érdekelne:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. okt. 18. 21:57
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
7-es vagyok nem olvastam el normálisan akérdést, azt hittem valamelyik agyament fiú akar ott rendet tenni, de igy még rosszabb, akkor inkább azt javaslom ment el hormonvizsgálatra, mert valószinü benned tulteng a férfihormon és nem vagy normális. Melyik agyatlan nő veszekszik egy fiúért, uristen.. ilyen nincs.
2014. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Az, aki nagyon szerelmes és meg akarja tartani a párját... Nem akarom, hogy belerondítson a kapcsolatunkba egy hülye kvrva
2014. okt. 18. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!