Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek higgyek? és hogy derithe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek higgyek? és hogy derithetném ki az igazat?

Figyelt kérdés
sziasztok! 9 éve vagyunk a párommal eggyütt.soha nem volt felhőtlen a kapcsolatunk.mindig a saját akaratával foglalkozott csak hogy nekem mi is lenne a jó nem érdekelte őt.ebből sok vitánk volt sok tüskét hagyott bennem.nehezen de megértette hogy nekem is vannak elvárásaim egy kapcsolatba meg is változott kezdett rendbe jönni a kapcsolatunk.de mire én is képes lennék a megbocsájtásra a fülembe jutott egy pletyka hogy megcsalt engem.ő ezt tagadja meg azt mondja hogy mindig másnak hiszek.de bennem van az 50-50%.
2014. okt. 19. 06:41
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Általában nem szoktak a pletykák csak úgy szárnyra kelni.Tudod mindenkinek van egy barátja ismerőse szomszédja...na és főleg irigye, aki szeret is beszélni
2014. okt. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod felgöngyölíteni a pletyka-szálat?...
2014. okt. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fene érti az ilyen párosokat, ahol soha nem volt felhőtlen a kapcsolat (azaz mindig volt felhő !) és mégis együtt vannak. Mit lehet várni egy ilyen kapcsolattól a jövőre nézve ??
2014. okt. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen én is ugy gonddolom h pletyka alaptalanul nem lesz.de ha rákérdezek letagadja.ha esetleg be tudnám bizonyitani... volt már rá példa hogy hazudott és hiába hogy volt bizonyitékom (igaz ő nem tudta) akkor is tagadta
2014. okt. 19. 07:22
 5/10 A kérdező kommentje:
az unokaöcse sok mindent tud róla ha körbe keritve megemlitem neki nem tagadja.mikor vitatkoztunk ez miatt másnap a tesoja lehordott minden hülyènek hogy más szavára adok.
2014. okt. 19. 07:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Legjobb védekezés a támadás.
2014. okt. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aki szerint nincs alaptalan pletyka, annak csak azt lehet kívánni, hogy tapasztalja meg, hoyg rosszindulatú emberek képesek mindent megtenni mások kárára.
2014. okt. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ő tagadja a megcsalást, te meg hallottad. Ez nem olyan, ott jártam, ahol mesélték? Vagy igaz, vagy nem, de bolha a fülben. Ki kellene deríteni, hogy aki terjeszti, mennyire szavahihető. De ha jó Neked a nem felhőtlen kapcsolat (már kilenc éve!), akkor ne foglalkozz a pletykákkal.
2014. okt. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha az állítólagos megcsalás és a kapcsolat javulása nagyjából egy időben történt, akkor lehet alapja. sokan így kompenzálnak a rossz tetteikért.


ki kéne deríteni. bár egy "nem felhőtlen" kapcsolatban, úgy, hogy nem is bízhatsz meg a másikban (mert mint mondtad, hazudott is már), biztos, hogy életed végéig benn akarsz lenni?

2014. okt. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem egy időbe történhetett.hát csak az maradt hogy rákérdezek a másik féltől.
2014. okt. 19. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!