Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme küzdenem érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme küzdenem érte?

Figyelt kérdés
Van értelme küzdenem a kiszemelt lányért vagy hogyha elsőre nem úgy alakulnak a dolgok, akkor inkább hagyjam?Van egy lány, akiben nagyon megfogott valami, de jelenleg nem állok úgy, hogy ebből bármi is lehet.Nagyon kevés lánnyal voltam eddig így és velük nem volt semmi, részben miattam.Ő vele nem szeretném, hogy ugyan ez történjen.Tudom, hogy ma már az a megszokott, hogy "mindekinél" bepróbálkoznak a fiúk, de nekem ő kell, nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de ez ìgy van.18/f
2014. okt. 19. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze h van értelme, de azért tudd h hol a határ.
2014. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Persze.! Küzdj érte, mondd meg mit érzel.! Mi lányok csîpjük az őszinte fiúkat.;) 16L
2014. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A 2-esre ne hallgass ez így baromság.

Akkor ertrkelik a kuzdest ha bejossz nekik. Amugy meg zaklatas.

2014. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Épp ez a gond, hogy nem jövök be neki, de még sokat fogok változni az évek során és ezen kìvül szerintem minden rendben van, mert igényes vagyok, stb...
2014. okt. 19. 09:42
 5/7 anonim ***** válasza:
az én barátnöm is ilyen volt nem érdekeltem de beszélgetem vele mindig irtam neki idövel bele törödött és normálisan beszéltunk. család egymásrol gondjainkrol mindenröl és idövel elkezdtünk találkozni és megszeretett és a születés napján össze jöttünk :) pontosan holnap leszünk másfél évesek :)
2014. okt. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem adom fel :D
2014. okt. 19. 10:03
 7/7 anonim ***** válasza:
ne add fel de aztse higgye hogy bármit tehet veled beszélj ki vele mindent lása hogy megérted hivd el sétálni 1 hónapba 1-2alkalomal és mindig éreze jol magát és hiányozni fogsz neki alig fogja várni veled legyen :)
2014. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!