Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy bocsánat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy bocsánatot kérjen?

Figyelt kérdés

A barátom folyamatosan megbánt. Tudni kell hogy küzdök a féltékenységgel, már orvosi segítséget is kértem. Ő viszont állandóan azt csinálja, hogy a viselkedésével kiprovokálja hogy megkérdezzem, hogy mi a baja, erre ő különféle dolgokat mond, hogy ő látott valakit az utcán aki tetszett neki, vagy valami volt barátnőjéről képzelgett és hogy rosszul érzi magát, mert én annyira féltékeny vagyok, hogy mellettem ilyet nem lehet csinálnia.


Tegnap az volt, hogy ő a munkahelyén látott egy csajt aki nagyon bejött neki.


Nem bírom tovább.


2014. okt. 19. 12:30
 1/2 anonim válasza:
Nagyon bunkó a barátod ne haragudj és ha tényleg szeretne és nem csak szórakozna veled akkor nem is mondana meg csinálna ilyeneket főleg úgy hogy tudja hogy ezekre még érzékenyebb vagy mint a többiek.
2014. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Folyton azt mondja, hogy ez az egész az én hibám, mert ha nem féltékenykednék, akkor ilyenekből nem lenne probléma, hogy ő kire gondol vagy kit néz.

2014. okt. 19. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!