Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szexet akart vagy kedvelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akart vagy kedvelt tényleg és komoly kapcsolatot szeretett volna?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz a történet. Egyetemista vagyok és a kötelező gyakorlatom ideje alatt az egyik munkatársammal nagyon jóban lettünk. Ő 23, én 21. Már az első héten is igen kedves volt velem. Aztán a többi héten ez csak fokozódott. Mindig meghívott kávéra, enni, persze ezt viszonoztam én is de sokszor nem engedte. Bókolt nekem folyamatosan, hogy szép a szemem, csinos a ruhám, csokit vett nekem a szülinapomra. Sokat beszélgettünk mindenféléről, a zenei ízlésünk is egyezett, érdeklődtünk egymás iránt. Olyannyira, hogy a kollégák megkérdezték már őt (legyen P), hogy udvarol nekem? Tehát másnak is feltűnt. Aztán volt egy kocsmázós este a kollégákkal, 4-5en mentünk, P is jött. Nagyon jó volt a hangulat, s egyszercsak arra lettem figyelmes hogy folyamatosan a közelemben van, mellém ül, rám figyel, kacsintgat rám. Megölelt, azt magyarázta hogy szép vagyok és okos, értelmes ami tetszik neki. Hazafelé is együtt mentünk, mert ugyanarra lakunk. Mivel szakadt az eső és nem volt esernyőnk teljesen eláztunk. Megsajnáltam, ahogy ott álldogált csurom vizesen, ezért felhívtam egy kicsit hogy melegedjen meg. Főztem egy teát beszélgettünk, zenét hallgattunk. Csak azt vettem észre,hogy nem akart hazamenni. Közelebb jött, megölelt s mikor megölelt nagyon meglepődtem, mert remegett a teste. Fogalmam sincs mitől őt is meglepte. Azt mondta még nem történt vele ilyen soha, állította hogy miattam van. Aztán még szorosabban ölelt, meg is akart csókolni amit nem engedtem, mert gyorsnak éreztem. Kértem, hogy menjen, de csak nem akart. Olyan fáradt voltam én is, hogy úgy voltam vele mindegy. Mondtam neki aludhat nálam, de külön ágyban természetesen. Azt mondta jó, persze megkérdezte hogy nem alhatna-e melettem. Mondtam hogy nem, végül külön ágyban aludtunk de éjjel végig fogta a kezemet. S előtte megkérdeztem tőle, hogy arra számított-e hogy lefekszem vele. Azt mondta nem ez volt a szándéka, nem akart lefektetni. Kérdeztem, hogy kedvel? Azt mondta nagyon kedvel, szeret. Tényleg szerethet ilyen rövid idő alatt ? A többi napokon tovább kedveskedett és egyre inkább kifejtette, hogy kíván, velem akar lenni. Egy találkozó alkalmával bemutatott a tesóinak, szüleinek, barátainak. Miközben sétáltunk megfogta a kezemet, és arról beszélt hogy ez már olyan mintha járnánk. Csókolóztunk sokat. Munkahelyen persze titkoltuk, aztán az utolsó héten egy Facebook beszélgetés alkalmával kibökte hogy ő már szeretne velem szexuális kapcsolatot létesíteni. Majdhogynem számonkért, hogy mégis miért nem történt még meg. És hogy 5 hét telt el de csak a csókig jutottunk. És hogy adjak valamit vagy hagyjuk abba, döntsem el hogy mit akarok. Szörnyen csalódtam benne, Megmondtam neki hogy én nem vagyok olyan lány, akit megfektethet bármikor és hogy vissza kéne vennie. Én csak akkor tudok bárkit is megcsókolni, ha mély érzéseim vannak az illető iránt, a szexről nem is beszélve, ahhoz több idő kell nekem. (Ezelőtt elmondtam, neki hogy én is kedvelem és szeretek vele lenni, megdicsértem sok mindenben. Szóval kapott visszajelzést hogy én sem zárkózom el tőle.) Ezután másnap (az utolsó napomonn) ugyanugy kedvesen fogadott, viszont én élőben is Megmondtam neki hogy ez szörnyen rosszul esett, bocsánatot kért, kedves volt. Hazafelé felhívott, azt mondta érdekli mi van velem hogy vagyok. Azzal váltunk el, hogy felhivom majd és hogy találkozunk a következő héten. Hívtam is, de nem vette fel. Irtam neki Facebookon, látta de nem válaszolt.


A nagy kérdés tényleg szeretett volna velem kapcsolatot kialakítani vagy csak a szexre ment? Én nem tudom eldönteni, csak mert néhány dolog alapján tényleg kedvelhetett, viszont ez a követelőző dumája inkább arra utal, hogy a testiség volt az elsődleges Nála.


2014. okt. 19. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Velem volt konkrétan ugyanez. Erre a fiú barátaim válasza, hogy előfordulhat, hogy csak szexre kellettem, mert hiába a heteken át tartó "udvarlás", a pasik sokat megtesznek szexért.

Az is lehet viszont, hogy szerette volna, hogy a barátnője legyél, de tényleg ennyire fontos neki a testiség, hogy nem tud várni. Akkor viszont nem volt szerelmes. :/

2014. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!