Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? (se vele se nélküle kapcsolat)

Figyelt kérdés

A fiúval kb fél éve mentünk szét. Maga a kapcsolat sem volt hosszú életű(kb 1,5 hónap).

A szakítás után is tartottuk a kapcsolatot, de az utóbbi kb 2-3 hónapban gyakrabban találkozunk.

Ami miatt szakított velem, az az volt, hogy nehezen nyílok meg. Ő állandóan pofázik lukat beszél az ember hasába és mindent meg akar beszélni, ezzel szemben én nehezen beszélek bármiről(a korábbi rossz tapasztalataim miatt főleg).


Tegnap beszélgettünk kettőnkről. Ő azt mondta, hogy ez alatt a fél év alatt semmit sem változtam és emiatt nem látja értelmét, hogy folytassuk, pedig mondta, hogy szívesen lenne velem. Szerintem ő sem igazán tudja, hogy mit akar, vagy csak azért szédít, hogy legyen néhanapján 1 kellemes órája.


Arról még nem igazán beszéltünk, hogy mi is van köztünk pontosan, de emiatt azt érzem, hogy egyedül vagyok, de ha pl lefeküdnék valakivel akkor azt már megcsalásnak érzem.


Szerintem ha egy kicsit is, de még szeret, de lehet nem eléggé ahhoz, hogy megbirkózzon az akadályokkal.


2014. okt. 19. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
én a helyedbe megprobalnam ujra vele mindenkinek jar egy uj esely ;)
2014. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ha akarod őt, akkor tégy meg bármit, hogy visszakapd, de ha nem akarod, akkor nézz új pasi után!
2014. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen!
2014. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudja mit akar? Az írásból az jön le, hogy akar téged, csak nem nyílsz meg. Ha változtatsz ezen, jobb lesz. Vagy megint szakítotok, csak tudni fogja a titkaid, amit majd jól kibeszél valakivel.
2014. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miféle akadállyal kéne neki megbirkózni?

Ő beszédes típus, te meg nem... ez két külön fajta ember.

Nekem volt ilyen nőm, annak sok év után lett vége, de pont ezért.

Honnan tudjam, miről hallgat éppen?

2014. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem hiányzik az együtt töltött idő. Ráadásul még egyik este is át akart hívni magához, hogy aludjak vele(tényleg csak alvás) mert jobb amikor ott van mellette valaki.


Lehet kierőszakolok belőle valami döntést, hogy tudjam hányadán állunk. Ha meg ez a helyzet marad, akkor inkább hanyagolom őt.

2014. okt. 19. 21:05
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen képtelen vagyok beszélni az érzéseimről. Főleg úgy, hogy igazából alig ismerjük egymást. Vannak nekem 10-en éves baráti kapcsolataim nekik bármiről tudok/merek beszélni, mert ismernek gyerekkorom óta. Az exem meg csak hajtogatja, hogy nyíljak meg, de egyszerűen nem megy egy csettintésre.
2014. okt. 19. 21:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Világos, hogy ez nem megy csettintésre, vagy parancsszóra, - amúgy a GYK is tele van olyan női panaszokkal, hogy a pasijuk ne hajlandó, vagy tán képtelen is bármiféle kommunikációra. Szóval neked is szélesek a lehetőségeid, egy ilyennek jobban kijönnél.
2014. okt. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!