Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csinos lány miért vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csinos lány miért vagy együtt egy kövér férfias leszbikussal?

Figyelt kérdés
a héven láttam, hogy falta fel azt a csinos lányt és ismerek is még egy párt. számomra érthetetlen hogyan tudják vonzani egymást. egyáltalán képesek szerelmesek lenni és szexeli?

2014. okt. 19. 21:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
én egy full nőies lány vagyok. És én a fiúsabb lazább nőkhöz vonzódom. Nem tudom megmagyarázni miért. Talán mert a "NŐ" én vagyok! Soha nem tudnék együtt lenni egy olyan lánnyal mint én, nem tudnék iránta érezni. Próbáltam már férfiakkal, de valahogy nem jött össze a dolog. Nem voltam boldog és szexuális téren is voltak bökkenők. Számomra nincs szexibb mint egy határozott kisugárzású nő.
2014. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

17/l

Nekem teljesen mindegy, hogy ki hogyan öltözik, de szerintem nyugodtan mondhatom azt valaki viselkedésére, hogy olyan, hogy szerintem nincs tisztában önmagával. És a személyiséget az öltözködés is kifejezi.

2014. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
75%

"Egy csinos lány miért vagy együtt egy kövér férfias leszbikussal?"


Durvábbat mondok: Egy csinos lány miért van együtt egy kövér férfias kannal?

Az szerintem sokkal undorítóbb, ráadásul sokkal gyakoribb is.

Ahhoz képest egy kövér, férfias leszbikus komoly előrelépés a jó ízlés felé.


36 Nő, leszbikus

(nem kövér és nem férfias)

2014. okt. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
88%
Utolsó válaszoló. Már többször is láttam a hozzászólásaidat egy-egy témában itt, viszont azt nem tudtam, hogy a leszbikusok pasigyűlölők. Mert, ahogy látom a kommentjeidben, te eléggé az vagy. Pedig valaki ok nélkül szerintem, aki egész életében leszbikus volt, nem utálja a férfiakat, hiszen pont hogy hidegen hagyja őket egy pasi, nem hogy össze-vissza szidja őket. Na szóval nem vitatkozni szeretnék, csak ezt a pasigyűlöletet amit szinte folyamatosan ontasz magadból, nem tudom megérteni.
2014. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
59%

#9: "Szerintem egyébként azok a leszbikusok, akik már úgy néznek ki, mint a férfiak, nem leszbikusok, hanem transzexuálisok."


Szerintem meg ne definiálgassad mások nemiségét, hagyd meg nekik ezt.


Elárulom, hogy miért van az, hogy egy leszbikus nem akarja a nőiség társadalom által kitalált és elvárt jeleit magára aggatni: azért, mert nem óhajt férfiak célpontja lenni. Mert neki az a jó, ha férfiak nem kezdenek ki vele.


"Egy nő legyen nő."


Mármint úgy érted: ha valaki nőnemű, akkor kötelessége a társadalom által kitalált és mesterségesen kreált női külsőségeket magára öltenie szerinted? :)

Merthogy a hosszú haj, a smink, a nőies ruházat, a magassarkú az nem biológiai jele ám a nemiségnek, csak egy idő- hely- és kultúrafüggő társadalmi képződmény.


És ha valaki ezt nem ölti magára, hanem feleslegesnek tartja sminkelni magát, levágatja praktikusan rövidre a haját, és kényelmes, célszerű ruházatot visel, azt te férfiasnak látod, csak azért, mert ezek a tulajdonságok a társadalmunkban a ferfiak számára vannak fenntartva?

2014. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
17%

15-ös,

Szerintem neked súlyos gondjaid vannak saját magaddal. Miért írsz ilyen támadó hangnemben? Látom, hogy erősen feminista nézeteket vallasz és kb. utálod a férfiakat. Igenis van nőies és férfias megjelenés, viselkedés, ha ez nem tetszik, az a te problémád. Nem kell sminkelni, meg műköröm ahhoz, hogy valaki nőies legyen. A rövid hajú nő is lehet nőies, sok ilyent ismerek. Belekötöttél olyasmibe, amit nem is mondtam. Egy szóval nem említettem, hogy egy nőnek smink, magassarkú és hasonlók kellenek. A nőiesség egy komplex dolog, amihez igenis hozzájárul a megjelenés. Viselkedés és megjelenés kombinációja. Nem ok nélkül alakult ez ki és valahogy sokan gondolják így, mint ahogyan én. Nekem is rövid hajam van, mégsem nézek ki úgy, mint egy férfi. És amúgy is, mi a problémád neked azzal, hogy egy csinos nő egy testesebb férfivel van? Neked ez miért nem mindegy? Mielőtt még belém kötnél, hogy nekem sem mindegy a fiús leszbikus társadalom, megmondom, hogy tévedsz. Nekem mindegy, hogy ki milyen, nem zavarnak, csak egy elméletet írtam le, mindenféle ítélkezés nélkül, ami nem muszáj, hogy stimmeljen. :)

2014. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Kérdező ne haragudj hogy ezt írom, de nagyon felületesen gondolkodsz a világról. Voltál már szerelmes? Lehet hogy tényleg vonzzák egymást annak ellenére hogy számodra ez furcsa és értelmezhetetlen. Ami egyébként nem is lenne baj ha nem tennéd szóvá...:) Lehet számodra az a normális és gusztusos kapcsolat ahol menő celeb és modell kinézetű emberek vannak együtt. Csak hogy a vonzalom és a szerelem sokféle. Hülyeség előjönni ilyen általánosításokkal, hogy azért van együtt vele mert ezzel akarja hergelni a pasikat. És ez mekkora bűn hogy nem pasival van együtt és szégyellheti magát...nem csak a külső van hanem egy ember egész élete és személyisége. Legalábbis nálam ez tesz ki egy embert nem csak a kinézet. Egyébként a szex nem csak a kemény hetero dugást jelenti. Vagy hogy érted hogy képesek e szexelni?
2014. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
25%

"Szerintem neked súlyos gondjaid vannak saját magaddal."


Szerintem meg neked vannak súlyos gondjaid a saját magad és mások definíciójával, például amikor kijelented, hogy egy "fiús" nő az szerinted transzszexuális. Mert te jobban tudod, hogy az illető milyen nemű, mint saját maga.


"Miért írsz ilyen támadó hangnemben?"


Nem írtam támadó hangnemben, képzelődsz.


"Látom, hogy erősen feminista nézeteket vallasz és kb. utálod a férfiakat."


Marhaság. Nem vagyok feminista. A feministák abban hisznek, hogy a nők egyenértékűek a férfiakkal. Ez szerintem nem igaz, mert a nők sokkal magasabbrendűek, mint a férfiak.

Egyébként meg leszbikusként mit imádjak a férfiakon annyira?


Inkább azon gondolkodj el, hogy te mennyire vagy "leszbikus", ha ennyire odavagy értük és ajnározod őket.


"Igenis van nőies és férfias megjelenés, viselkedés, ha ez nem tetszik, az a te problémád."


Nem, ez a te problémád. Te nem bírtad megemészteni, hogy vannak "férfiasan" öltöző nők, és te kezdted azt hallucinálni róluk, hogy akkor ettől ők már automatikusan transzszexuálisok lesznek, ami egy nagy kövér baromság.


"Nem ok nélkül alakult ez ki"


A férfijogú társadalom (ami többek közt ezt is diktálja) persze, hogy nem ok nélkül alakult ki. Nők milliárdjainak a kizsákmányolására és elnyomására épül, férfiak művelik évszázadok óta, és a hozzád hasonló eszetlen libák asszisztálnak hozzá.


"és valahogy sokan gondolják így, mint ahogyan én."


Persze, hogy sokan. Amíg lócitrom van, addig légy is van. Látom, büszke vagy arra, hogy sikerül úgy "gondolkodnod", mint a birkanyáj. Nyilván bármilyen eszme automatikusan igaz is lesz, ha egy csomó agyatlan idióta ugyanazt szajkózza. Szép teljesítmény a csordával tartani, gratulálok hozzá.

Plusz nőként a téged elnyomók vаlagát nyalni lelkesen, és jó kis szolgaként mellettük agitálni, az meg még szebb tulajdonság.


"És amúgy is, mi a problémád neked azzal, hogy egy csinos nő egy testesebb férfivel van?"


És neked miért fáj az, hogy egy csinos nő egy testesebb nővel van?

Számomra például okádék, hogy egy nő egy férfival van. És akkor mi van? Véletlenül azt képzelted, hogy minden leszbikus aranyos kis tolerans, mindent eltűrő, liberális kis fejbólintógép? Hogy a többségi társadalomtól természetes és megengedett, hogy nagy része gyűlöljön minket, folyamatosan zaklasson és megtagadja a jogainkat, mi meg majd mindent tolerálunk és imádattal ünnepeljük a heteroszexualitást? Így kepzelted, mi? :)


"csak egy elméletet írtam le, mindenféle ítélkezés nélkül, ami nem muszáj, hogy stimmeljen. :)"


Én meg leírtam, hogy az elméleted nem stimmel, mégpedig azért, mert egy marhaság. Te meg erre elkezdtél pattogni.

Máskor ne írj ostoba elméleteket, és akkor nem kapsz rá negatív reakciókat. Ilyen egyszerű.

2014. okt. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

én is egy abszolút nőies lány vagyok, és nekem is a lazább, kicsit fiúsabb (nem pasinak kinéző, de nem is az a hosszúhajú magassarkús típus) lányok jönnek be


és én meg attól kapok sokkot, mikor egy szép aranyos hetero lány egy csúnya, igénytelen, szemét pasival jár, mert sajnos ilyen is van

bennem is megfogalmazódik, hogy miért? csúnya is, igénytelen is, és ráadásul még rosszul is bánik vele...hol a szerelem, hogy tud vele lefeküdni?


hozzáteszem egyáltalán nem vagyok pasigyűlölő, a hetero barátnőim pasijait is kedvelem, amíg jól bánnak a barátnőimmel, simán összejárunk :)



20/L/L

2014. okt. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
91%
18: Te szerintem paranoid vagy. Én nem érzem magam egy cseppet sem elnyomva, de jól van. Azt mondod nem vagy feminista, de gyűlölöd a férfiakat és magasabbrendűnek tartod magad? Gratulálok. Itt be is fejeztem mindenféle véleménycserét, mert te nem csak a férfiaktól tartod magad többnek, hanem mindenki mástól is. Utálhatod, ahogy akarod a férfiakat, de nélkülük még nem lesz gyereked és képzeld, egy olyan világot építettek fel körülötted, amiről azt se tudod, hogy létezik. Cheers!
2014. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!